Приглушення відлуння
Приглушуйте відлуння й насолоджуйтесь чистішим звуком під час зустрічей. Передові аудіотехнології Google Meet, зокрема приглушення відлуння й
Функція адаптивного аудіо доступна клієнтам Google Workspace, які використовують доповнення Gemini для Workspace.
Як працює приглушення відлуння під час відеоконференцій?
Відлуння може спотворювати звук під час відеоконференцій. Воно виникає з кількох причин і проявляється різними способами.
-
Акустичне відлуння. Мовець чує відлуння власного голосу з пристрою іншого учасника.
-
Завивання. Це специфічний тип акустичного відлуння, який виникає, коли звук записується мікрофоном і одразу відтворюється в динаміку поруч із цим мікрофоном. Наприклад, коли ви приєднуєтеся до зустрічі за допомогою двох пристроїв, розташованих поруч, з’являється пронизливе завивання.
-
Відгомін. Хоча технічно це явище не вважається відлунням, але іноді його називають "кімнатне відлуння". Це викривлене відлуння оригінального звуку, яке можна почути, говорячи в пустому приміщенні. Голос мовця відбивається від стін і повертається як відгомін.
Ніщо так не псує зустріч, як неякісний звук. Через це в пристроях і додатках завжди є вбудовані інструменти приглушення відлуння, які відфільтровують і прибирають надокучливі шуми під час відеодзвінків. Ця розумна технологія виокремлює людські голоси й заглушує небажані звуки, щоб вашій розмові нічого не заважало.
Приглушення відлуння в Google Meet
У Google Meet використовуються передові функції приглушення відлуння. Щоб прибирати зайві звуки, що потрапляють у мікрофон, Google повністю інтегрує спеціальний інструмент у Chrome і Meet. Оскільки в деяких випадках він може не спрацьовувати, Meet доповнює наявне на пристрої рішення й автоматично змінює налаштування пристрою, щоб усунути проблему. Так Meet поєднує вбудований передовий інструмент приглушення відлуння з іншими методами, щоб під час відеодзвінків ви чули кришталево чистий звук.
Функція адаптивного аудіо перетворює будь-яке приміщення на переговорну кімнату для гібридних зустрічей
Під час роботи в гібридному режимі часто буває складно знайти переговорну кімнату, щоб приєднатися до відеоконференції. Однак завдяки
Функція адаптивного аудіо автоматично виявляє кілька ноутбуків у тій самій кімнаті й синхронізує всі мікрофони та динаміки. Вона зливає аудіо, щоб динаміки всіх ноутбуків видавали чистий звук, і самостійно вмикає мікрофони учасників, які говорять, а потім вимикає їх, щоб уникнути зворотного зв’язку й відлуння. Крім того, перш ніж передавати звук іншим учасникам, Meet обробляє його в серверній частині, щоб вилучити фоновий шум і покращити якість.
Функція адаптивного аудіо – це вигідне рішення, яке дає змогу створити необхідні умови для проведення зустрічей і підійде невеликим організаціям з обмеженим бюджетом або великим організаціям з обмеженим простором. Ця функція Meet доступна в певних планах Google Workspace.
Початок роботи з Google Meet
Google Meet – це платформа, яка дає командам змогу спілкуватись і працювати разом будь-де.