Інформація про програму

 • Щоб почати безкоштовний пробний період використання Google Workspace, залучені користувачі можуть зареєструватися через ваше унікальне посилання для рекомендації. У них буде змога застосувати один із ваших промокодів, коли вони реєструватимуться для 14-денного пробного періоду. Коли запрошені вами клієнти користуватимуться платною версією Google Workspace протягом принаймні 90 днів, Google перевірить відповідні платежі, після чого ви зможете отримати свою винагороду. Розмір винагороди залежить від країни. Коли ви отримаєте право на виплату, вам надійде сповіщення електронною поштою з проханням заповнити відповідну форму. Винагороду буде переказано на ваш зареєстрований банківський рахунок до кінця наступного місяця.

 • Можна залучати будь-які компанії, які ще не почали пробний період використання Google Workspace і не є клієнтами партнера Google Workspace.

  Також можна рекомендувати Google Workspace будь-якій фізичній особі, яка створює компанію і не має професійного домену/облікового запису Google (тобто Google Workspace).

 • Залучати можна нових клієнтів Google Workspace з однієї із цих країн, які раніше не реєструвалися для використання пробної підписки Google Workspace. Ви отримуватимете винагороди за 100 перших користувачів в обліковому записі залученого вами клієнта, щонайбільше за 200 користувачів на календарний рік. Щоб отримувати винагороди за більшу кількість користувачів, можна подати заявку на участь у Партнерській програмі Google Workspace.

 • Посилання для рекомендації наведено в привітальному листі, який ви отримали, коли зареєструвалися в програмі. Цей лист від команди програми рекомендацій Google Workspace має надійти протягом 24 годин.

  Якщо ви не можете знайти привітальний лист, пошукайте його на вкладці з рекламою в Gmail. Якщо ви все одно не можете знайти посилання, зв’яжіться з нами з електронної адреси, з якої ви реєструвалися.

 • Учасники програми рекомендацій Google Workspace можуть отримати одноразовий бонус за кожного нового зареєстрованого користувача. Розмір бонусів залежить від країни. Якщо ви живете в США, то можете отримувати до 8 дол. США (за користувачів плану Business Starter), 15 дол. США (для плану Business Standard) або 23 дол. США (для плану Business Plus), сумарно до 2300 дол. США за користувачів в одному домені.

  Користувач – це окремий обліковий запис, що належить домену клієнта. Сума оплати за рекомендації залежатиме від кількості користувачів, які працювали з платною версією щонайменше 90 днів.

  Product

  Referral fee example (United States)

  Business Starter

  USD 8 / user (max USD 800 per customer)

  Business Standard

  USD 15 / user (max USD 1,500 per customer)

  Business Plus

  USD 23 / user (max USD 2,300 per customer)

 • Ми регулярно надсилатимемо електронний лист зі статусом ваших рекомендацій. У ньому містяться такі цифри:

  1. Кількість залучених клієнтів, що користуються пробною версією (для яких діє 14-денний пробний період).

  2. Кількість залучених потенційних клієнтів платного сервісу (які розташовані в одній із відповідних країн і завершили 14-денний пробний період). Ці залучені клієнти могли скористатися вашим промокодом, але після реєстрації їхніх нових облікових записів Google Workspace іще не минуло 90 днів.

  3. Кількість залучених клієнтів платного сервісу (які користувалися платними обліковими записами Google Workspace протягом 90 днів). Коли залучений клієнт перейде в цю категорію, чекайте на лист від програми рекомендацій Google Workspace із проханням надати ваші банківські реквізити.

  Щоб дізнатися кількість користувачів у залученого вами клієнта, надішліть нам повідомлення. Ми перевіримо кількість рекомендацій, що відповідають вимогам, і робочих місць у цього клієнта.

 • Ми не можемо пов’язати залучених вами клієнтів, які зареєструвалися не через ваше посилання для рекомендації, з вашим обліковим записом.

 • Ні, у програмі рекомендацій враховуються нові клієнти Google Workspace, залучені її учасниками. Ми не можемо надавати бонуси за залучених клієнтів, які зареєструвалися або почали пробний період, перш ніж почала працювати програма чи ви приєдналися до неї.

 • Ви можете залучати клієнтів у будь-якій країні з регіону, у якому зареєстровані. Наприклад, якщо ви зареєструвалися в США, отримані вами промокоди можна використовувати в будь-якій країні Америки.

  Щоб залучити користувача з країни в іншому регіоні, потрібно зареєструватися в програмі рекомендацій для такого регіону. Наприклад, якщо ви живете в Індії, то можете залучати клієнтів у будь-якій країні Азійсько-Тихоокеанського регіону. Проте якщо ви живете в Індії і хочете залучити когось із Великої Британії, вам потрібно зареєструватися для регіону EMEA.

  Програма рекомендацій Google Workspace доступна не в усіх країнах і регіонах. Відповідний список можна знайти тут. Бонуси за рекомендацію можуть отримати лише користувачі з країн, наведених у списку. Крім того, ви маєте зареєструватися в програмі рекомендацій і додати інформацію про банківський рахунок, який має бути відкрито в межах того ж регіону, для якого ви реєструєтеся.

 • Програма рекомендацій Google Workspace зараз доступна в цих країнах. Ми постійно оцінюємо можливості з розширення й сподіваємося, що невдовзі програма вийде у вашому регіоні. Укажіть, де ви перебуваєте і як із вами зв’язатися, коли програма запрацює у вашому регіоні.

 • Промокоди

 • Якщо надати запрошеному клієнту промокод, він отримає право на знижку в розмірі 10% для кожного користувача протягом першого року використання Google Workspace.

  Запрошеним клієнтам зі США, Канади й регіону EMEA потрібно ввести промокод разом із платіжною інформацією, перш ніж реєструватися для використання 14-денної пробної підписки.

  Запрошені клієнти з Аргентини, Бразилії, Колумбії, Мексики, Перу, Чилі й Азійсько-Тихоокеанського регіону можуть ввести платіжну інформацію і промокод будь-коли протягом 14-денного пробного періоду. Кожен промокод унікальний. Його може активувати лише один обліковий запис клієнта з країни в регіоні, у якому ви зареєстровані як учасник програми рекомендацій.

  Якщо приєднатися до цієї програми в кількох регіонах, Google надасть промокоди для відповідних регіонів за запитом (до 100 промокодів на календарний рік).

 • Після реєстрації в Google Workspace запрошений вами клієнт може отримати 14-денну пробну підписку.

  Запрошеним клієнтам зі США, Канади й регіону EMEA потрібно ввести промокод разом із платіжною інформацією, перш ніж реєструватися для використання 14-денної пробної підписки.

  Запрошені клієнти з Аргентини, Бразилії, Колумбії, Мексики, Перу, Чилі й Азійсько-Тихоокеанського регіону можуть ввести платіжну інформацію і промокод будь-коли протягом 14-денного пробного періоду.

 • Порядок використання промокодів залежить від країни й регіону.

  Запрошеним клієнтам зі США, Канади й регіону EMEA потрібно ввести промокод разом із платіжною інформацією під час реєстрації в Google Workspace. Код потрібно вводити в полі "Промокод", коли відобразиться запит на платіжну інформацію, перед оформленням замовлення.

  Якщо запрошений клієнт з Аргентини, Бразилії, Колумбії, Мексики, Перу, Чилі або Азійсько-Тихоокеанського регіону ще не вказав платіжну інформацію, він зможе ввести промокод будь-коли протягом 14-денного пробного періоду, коли вибере тарифний план Google Workspace. Це можна зробити в розділі "Платежі" Консолі адміністратора.

 • Якщо запрошений клієнт з Аргентини, Бразилії, Колумбії, Мексики, Перу, Чилі або Азійсько-Тихоокеанського регіону ще не вказав платіжну інформацію, він зможе ввести промокод будь-коли протягом пробного періоду. На жаль, ця функція недоступна в Північній Америці й регіоні EMEA, тому клієнт не зможе використати код, коли почне діяти пробна підписка.

 • Якщо ввести промокод, у нижній частині підсумка платежів, поруч із сумою, у якій враховуються відповідні податки, ПДВ й акційна знижка, буде вказано, що застосовано знижку 10%. Оскільки запрошений клієнт може змінити кількість користувачів і тарифний план Google Workspace, фактичну суму знижки буде вказано в рахунках за місяць.

 • Оплата

 • Коли ви вперше реєструватиметеся, то повинні вибрати країну проживання або ведення бізнесу, а ваш банківський рахунок обов’язково має бути відкрито в такій країні. Якщо ви вказуєте не ту країну, у якій перебуваєте, зв’яжіться з нами, щоб ми могли надати вам потрібну підтримку.

  1. Ви зможете отримати оплату, щойно ми зафіксуємо, що запрошений вами клієнт використовував платну версію Google Workspace принаймні 90 днів.

  2. Тоді ми надішлемо вам електронний лист із посиланням на платіжний профіль і вказівками, які потрібно виконати, щоб налаштувати свій обліковий запис Google Pay.

  3. Зароблені кошти щомісяця надсилатимуться прямим платежем на ваш банківський рахунок після перевірки Google. Якщо протягом певного місяця ви не матимете нових рекомендацій, платіж не надсилатиметься.

 • Щойно ми зафіксуємо, що запрошений вами клієнт використовував платну версію Google Workspace понад 90 днів, ми надішлемо вам електронний лист із вказівками щодо того, як налаштувати платіжний профіль у Google Pay. Виконавши їх, ви зможете отримати кошти. Посилання на платіжний профіль дійсне протягом двох тижнів після дати його отримання.

  Якщо ви не встигнете завершити налаштування свого платіжного профілю протягом цього часу й ваше посилання стане недійсним, кошти можуть надійти із затримкою. Коли ви вкажете свою банківську інформацію, ми обробимо ваш платіж протягом циклу оплати наступного місяця. Якщо посилання стане недійсним, зв’яжіться зі службою підтримки, щоб отримати нове.

 • Платежі оброблюються щомісяця. Якщо ви не отримали кошти, вони надійдуть вам протягом циклу оплати наступного місяця. Зв’яжіться з нами й укажіть дані свого облікового запису, щоб ми змогли підтвердити статус платежу.

 • Якщо ви перебуваєте за межами США, але запросили користувачів зі США, Канади, Аргентини, Бразилії, Чилі, Колумбії, Мексики або Перу, вам слід оновити свою податкову інформацію.

  Заповнивши платіжний профіль, укажіть податкову інформацію. Для цього виконайте наведені нижче кроки.

  1. Увійдіть у платіжний профіль.

  2. Натисніть "Налаштування".

  3. У розділі "Платіжний профіль" знайдіть пункт "Податкова інформація (ваша країна)" і натисніть "Редагувати".

  4. Натисніть "Додати податкову інформацію" або "Оновити податкову інформацію", щоб виконати відповідні дії.

  5. Надайте відповіді на запитання й натисніть у платіжному профілі "Надіслати", щоб відправити Сертифікат про іноземний статус (W-8BEN) у Податкове управління США (IRS).

  6. Натисніть "Зберегти".

  Примітка. Це є вимогою США для підтвердження вашого іноземного статусу й отримання будь-яких пільг у межах угоди про уникнення подвійного оподаткування.

 • Її розмір залежить від вашого банку, а не від Google. Також зверніть увагу, що Google не оплачує цю комісію. Зв’яжіться зі своїм банком, щоб отримати додаткову інформацію.

 • Можливо, вашому банку потрібно буде конвертувати валюту країни, з якої ви запросили клієнта, у вашу місцеву. Незалежно від того, у якій країні перебуває запрошений вами клієнт, Google не контролює курс обміну валюти й розмір комісії.

 • Так. Зверніться до нас, щоб надіслати запит на призупинення платежу, якщо після нарахування першого бонусу за рекомендацію розмір банківської комісії перевищуватиме суму платежу. Ви зможете отримати оплату, коли накопичиться потрібна сума бонусу.

 • Міжнародна програма рекомендацій

 • Якщо ви учасник програми рекомендацій Google Workspace і проживаєте в одній із країн Америки, Азійсько-Тихоокеанського регіону або Європи, зазначеній на цій вебсторінці, то можете запрошувати клієнтів із будь-якої країни свого регіону.

  Приклад: якщо ви зареєстровані в Сполучених Штатах, то можете запрошувати клієнтів з американського регіону (тобто Аргентини, Бразилії, Канади, Колумбії, Мексики, Перу й Чилі).

 • Так. Щоб запросити клієнтів з інших ринків, потрібно:

  1. Мати обліковий запис у програмі рекомендацій Google Workspace і реквізити банку з країни чи регіону, у якому ви реєструвалися.

  2. Зареєструватися в іншому регіоні (додатково до свого поточного), наприклад американському, азійсько-тихоокеанському або європейському, у якому перебуває ваш потенційний клієнт.

  Приклад: якщо ви зареєструвалися в Сполучених Штатах і Індії, за допомогою посилання для рекомендації ви можете запрошувати клієнтів із країн Америки й Азійсько-Тихоокеанського регіону.

 • Коли клієнт зареєструється в Google Workspace за вашим посиланням, ви отримуватимете бонус за кожного з його перших 100 користувачів.

  Розмір бонусу залежатиме від країни, у якій перебуває запрошений клієнт. Бонус нараховується безпосередньо на ваш банківський рахунок. Суми й валюти бонусів наведено на цій вебсторінці. Дізнатися, чи діє комісія за конвертацію валют, можна у своєму банку.

  АМЕРИКА

  • Приклад: якщо ви перебуваєте в Сполучених Штатах і за вашою рекомендацією клієнт із Чилі оформить підписку на план Google Workspace Business Standard на 10 користувачів, ви отримаєте 140 доларів США.

  АЗІЙСЬКО-ТИХООКЕАНСЬКИЙ РЕГІОН

  • Приклад: якщо ви перебуваєте в Австралії і за вашою рекомендацією клієнт із Сінгапура оформить підписку на план Google Workspace Business Standard на 10 користувачів, ви отримаєте 180 сінгапурських доларів. Ми переведемо на ваш рахунок 180 сінгапурських доларів, які банк конвертує в австралійські долари.

  ІНДІЯ

  • Приклад 1: якщо ви перебуваєте в Індії і за вашою рекомендацією клієнт із цієї країни оформить підписку на план Google Workspace Business Standard на 10 користувачів, ви отримаєте 90 доларів США, які банк конвертує в рупії.*

  • Приклад 2: якщо ви перебуваєте в Індії і за вашою рекомендацією клієнт із Сінгапура оформить підписку на план Google Workspace Business Standard на 10 користувачів, ви отримаєте 180 сінгапурських доларів. Ми переведемо на ваш рахунок 180 сінгапурських доларів, які банк конвертує в рупії.*

  * Розмір бонусів залежить від країни, у якій перебуває запрошений клієнт, а не той, хто його запрошує. Наприклад, якщо користувач з Індії рекомендує продукти клієнту в Таїланді, бонуси рахуються за тарифом для Таїланду – країни клієнта.

  ЄВРОПА

  • Приклад: якщо ви перебуваєте у Великій Британії і за вашою рекомендацією клієнт із Німеччини оформить підписку на план Google Workspace Business Standard на 10 користувачів, ви отримаєте 130 євро. Ми переведемо на ваш рахунок 130 євро, які банк конвертує у фунти стерлінгів.

 • Щоб запросити клієнта з іншого регіону, вам потрібно зареєструватися в програмі рекомендацій Google Workspace, вибравши країну свого клієнта або будь-яку іншу країну його регіону. Після реєстрації ви зможете відразу поділитися своїм посиланням і купонами з потенційним клієнтом. Щойно ми зафіксуємо, що запрошений вами клієнт використовував платну версію Google Workspace понад 90 днів, ми надішлемо вам електронного листа з проханням надати реквізити банку з країни, у якій перебуваєте ви або ваша компанія. Що більше клієнтів ви запрошуватимете, то більше бонусів надходитиме на ваш банківський рахунок. Якщо ж ви вже надали нам свої банківські реквізити, продовжуйте шукати нових клієнтів.

 • Якщо вам потрібні купони на знижку 10% для нових країн, просто зв’яжіться з нами. Зверніть увагу, що на рік можна отримати не більше 100 промокодів.

 • Напишіть нам і ми якнайшвидше зв’яжемося з вами.