Рекомендуйте Google Workspace і отримуйте винагороди

Рекомендуйте Gmail, Google Meet і інші сервіси друзям, а ми винагороджуватимемо вас за нових користувачів, яких ви залучите.

Приєднатися зараз

Як це працює

assignment

Приєднайтеся

Зареєструйтеся в програмі, указавши своє ім’я і електронну адресу.

star_outline

Рекомендуйте

Надішліть своє унікальне посилання для рекомендації і промокоди знайомим.

redeem

Заробляйте

Отримуйте грошові винагороди за залучених вами користувачів, які відповідають вимогам.

Приєднатися зараз
 • Заробляйте, залучаючи до 200 нових користувачів Google Workspace щороку. Натисніть тут, щоб переглянути список доступних країн. США – тарифи:

  • Business Starter: USD 8 за користувача

  • Business Standard: USD 15 за користувача

  • Business Plus: USD 23 за користувача

 • Винагороди виплачуються за нових користувачів. Ви можете отримати винагороду щонайбільше за 100 користувачів в обліковому записі клієнта, якого ви запросили.

  Наприклад, якщо ви залучите 1 новий обліковий запис із 10 користувачами Business Plus, ви отримаєте гроші за всіх 10 користувачів залежно від його країни й версії. У такій країні, як Сполучені Штати, сума винагороди становитиме USD 230.
 • Дайте запрошеним користувачам можливість заощадити в перший рік.

Приєднатися зараз

Хочете запрошувати більше користувачів? Ознайомтеся з партнерською програмою

Поширені запитання про програму рекомендацій

 • Приєднавшись до програми, ви отримаєте електронний лист із посиланням для рекомендації.

 • Ви отримуєте одноразову винагороду за кожного нового користувача в обліковому записі, відкритому за вашою рекомендацією, але не більше ніж за 100 користувачів в одному обліковому записі й не більше ніж за 200 користувачів загалом за рік. Сума винагороди залежить від вибраної клієнтом версії Google Workspace, як указано в таблиці комісійних.

 • Коли ви приєднаєтеся до програми, ми надішлемо вам електронний лист із вашим посиланням для рекомендації і промокодами, завдяки яким запрошені вами клієнти можуть заощаджувати в перший рік. Кожен промокод може використати лише один запрошений клієнт. Ви матимете право щонайбільше на 100 промокодів щороку. Промокоди не можна публікувати на загальнодоступних ресурсах. Кожному запрошеному клієнту слід надати промокод окремо.

 • Програма рекомендацій найкраще підходить для людей, які збираються залучати до 99 користувачів на рік. Партнерську програму призначено для людей із більшим обсягом рекомендацій (які залучають щонайменше 100 користувачів щороку). Ті, хто відповідає вимогам партнерської програми, отримають додаткові бонуси порівняно з учасниками програми рекомендацій: вищі ставки комісійних за кожного нового користувача, персональну підтримку, рекламні ресурси тощо. Не знаєте, до якої програми приєднатися? Перегляньте цю порівняльну таблицю або скористайтеся засобом вибору програми.

 • Щоб дізнатися більше, перегляньте всі поширені запитання, умови або зв’яжіться з нами.

  Приєднатися зараз