Google Workspace'i
tavsiye ederek
ödül kazanın

Gmail, Google Meet ve diğer ürünlerimizi arkadaşlarınıza tavsiye edin, yönlendirdiğiniz yeni kullanıcılar karşılığında ödül kazanın.

İşleyiş Şekli

assignment

Katıl

Bu forma adınızı ve e-posta adresinizi girerek programa kaydolun.

favorite_news

Öner

Benzersiz tavsiye bağlantınızı ve promosyon kodlarınızı ağınızla paylaşın.

redeem

Kazan

Yönlendirdiğiniz uygun kullanıcılar karşılığında nakit ödül kazanın.

doneBir yılda 200 yeni Google Workspace kullanıcısı için ödül kazanabilirsiniz. Desteklenen ülkeleri görmek için burayı tıklayın. Amerika Birleşik Devletleri ücretleri:

doneÖdüller, yeni kullanıcı başına verilir. Tavsiyede bulunduğunuz her hesapta en fazla 100 kullanıcı için ödül kazanabilirsiniz.

doneTavsiyede bulunduğunuz kullanıcılara ilk yıllarında indirim imkanı sunabilirsiniz.

Hemen katılın
Daha büyük bir kitleye, daha yüksek hacim mi yönlendirmeyi düşünüyorsunuz? Satış Ortağı Programı'nı inceleyin

Tavsiye Programı ile ilgili SSS

Tavsiye bağlantımı nerede bulabilirim?

Programa katıldığınızda tavsiye bağlantınızı da içeren bir e-posta alırsınız.

Ne kadar gelir elde edebilirim?

Yönlendirdiğiniz her yeni kullanıcı için tek seferlik bir ödül kazanırsınız (yönlendirilen hesap başına 100 ve yıllık 200 kullanıcıya kadar). Ödül tutarı, komisyon tablosunda belirtildiği şekilde, kullanıcının seçtiği Google Workspace sürümüne bağlıdır.

Promosyon kodu indiriminin işleyiş şekli

Programa katıldığınızda, tavsiye bağlantınızı ve yönlendirdiğiniz kullanıcıların ilk yıl tasarruf etmesini sağlayan promosyon kodlarını içeren bir e-posta alırsınız. Her promosyon kodu yalnızca tek bir yönlendirilen abone tarafından kullanılabilir. Her yıl en fazla 100 promosyon kodu alabilirsiniz. Promosyon kodları herkese açık olarak yayınlanamaz. Bu kodların, yönlendirilen kişilere bireysel olarak dağıtılması gerekir.

Tavsiye Programı ile Satış Ortağı Programı arasında ne fark var?

Tavsiye Programı, yıllık en fazla 99 kullanıcı yönlendirmeyi hedefleyen kişiler için idealdir. Satış Ortağı Programı ise daha yüksek hacimde yönlendirme gerçekleştirenler için tasarlanmıştır (yıllık en az 100 kullanıcı yönlendiren kişiler). Satış Ortağı Programı için gereken şartları karşılayanlara Tavsiye Programı'ndakilere ek olarak başka avantajlar da sunulur. Bunlar arasında, yönlendirilen her yeni kullanıcı için daha yüksek komisyon oranları, teke tek hesap desteği, promosyon kaynakları ve daha pek çok avantaj sayılabilir. Sizin için hangi programın uygun olduğuna karar veremiyor musunuz? Fikir almak için bu karşılaştırma tablosuna göz atın veya program seçiciyi doldurun.

Daha fazla bilgi edinmek için tüm SSS, şartlar veya bize ulaşın sayfalarına bakabilirsiniz.