Sheets

כלי חכם ומאובטח לעבודה ושיתוף פעולה בגיליונות אלקטרונים, המיועד לארגונים שכל הזמן נמצאים בתנועה

  • כשתכננו את Sheets חשבנו על ארגונים דינאמיים שצריכים לפעול מהר ולהישאר כל הזמן עם היד על הדופק. בזכות התכונות שמבוססות על בינה מלאכותית אפשר להגיע בקלות לתובנות המתאימות ולקבל החלטות עסקיות משמעותיות בזמן. מכיוון שהפלטפורמה פועלת בענן, אפשר לשתף פעולה עם כל אחד, מכל מקום ובכל שעה. הודות לתאימות למערכות חיצוניות, כולל Microsoft Office, קל לעבוד עם כמה מקורות נתונים. ומעל לכל, Sheets מבוסס על התשתית של Google, כך שיש לכם את החופש ליצור תוך שמירה על אבטחת המידע.

שיתוף פעולה ומידע בקלי קלות

מתכננים אירוע? רוצים לשתף דוח הכנסות? באמצעות Sheets קל לעבוד בצוות. תוכלו להוסיף בקלות שותפי עריכה לפרויקטים, לראות את השינויים שמבוצעים בזמן אמת, לקבל עדכונים על שינויים שבוצעו כשלא הייתם ולשוחח עם הקולגות באותו מסמך. כל השינויים יישמרו אוטומטית תוך כדי עבודה. גם ללא חיבור לאינטרנט תוכלו גם ליצור, להציג ולערוך קבצים בכל שעה ומכל מקום.

שיתוף פעולה ומידע בקלי קלות

הפקת תובנות במהירות בעזרת הבינה המלאכותית של Google

בעזרת Sheets, כל אחד בארגון יכול להפיק תובנות משמעותיות מהנתונים. יוצעו לכם נוסחאות תוך כדי הקלדה, כך שתוכלו לחסוך זמן ולמזער שגיאות. וכדי שיהיה לכם קל יותר לצלול למעמקי הנתונים, תוכלו ללחוץ על לחצן ההצעות ולהציג מגמות וגרפים בהתאמה אישית. תוכלו גם לרשום שאלה במקום המיועד לכך והבינה המלאכותית של Google תמצא לכם את התשובה.

הפקת תובנות במהירות בעזרת הבינה המלאכותית של Google

מעבר חלק בין Sheets ל-Excel

Sheets פותח לכם חלון לעולם חדש של שיתוף פעולה, כדי שלא תבזבזו זמן יקר על עניינים טכניים (כמו גרסת הקובץ) ותוכלו להשקיע אותו במה שחשוב לכם. הודות להתאמה החלקה לקבצים של Microsoft, כולל מקשי קיצור רבים ונפוצים, קל לעבוד בכמה פלטפורמות שונות.

מעבר חלק בין Sheets ל-Excel

תכונות אבטחה ארגוניות ששומרות על השליטה בידיכם

ב-Sheets, התוכן תמיד מוגן על ידי אחת מתשתיות האבטחה המתקדמות בעולם. אפשר לנהל את ההרשאות הספציפיות לכל אדם, קבוצה או דומיין. אפשר גם להגדיר תאריכי תפוגה לתוכן. אם רוצים, אפשר למנוע משותפי עריכה ספציפיים להוריד, להעתיק או להדפיס את התוכן. לבסוף, אפשר להשתמש בהגדרות של 'מניעת אובדן נתונים' כדי לשמור על המידע הרגיש בטוח.

תכונות אבטחה ארגוניות ששומרות על השליטה בידיכם

ניתוח נתונים ממקורות שונים, כולל BigQuery

ב-Sheets יש את כל הכלים הדרושים כדי לנתח נתונים, להציג אותם בצורה ויזואלית, ולהפיק מהם תובנות. אפשר לחבר ממשקי API ומחברים נוספים כדי לעבד נתונים ממקורות שונים – בפורמט CSV, ‏Excel או כל פורמט קבצים אחר. בנוסף, עם גיליונות Sheets מחוברים אפשר לנתח מיליארדי שורות של נתוני BigQuery ב-Sheets, בלי צורך בידע מוקדם ב-SQL.

ניתוח נתונים ממקורות שונים, כולל BigQuery

לבנות פתרונות בהתאמה אישית

כדי להאיץ את תהליכי העבודה תוכלו ליצור אפליקציות עסקיות ולהגדיר אוטומציה לתהליכים. בעזרת AppSheet אפשר לבנות אפליקציות בהתאמה אישית באמצעות Sheets – גם אם מעולם לא כתבתם קוד. לחלופין, תוכלו להוסיף פונקציות, אפשרויות תפריט ופקודות מאקרו בהתאמה אישית, בעזרת Apps Script.

הופכים את Google Sheets לחכם יותר

יצירה, עריכה ושיתוף פעולה בזמן אמת

אפשר ליחידים או לקבוצות הרשאה להציג, להוסיף תגובות או לערוך גיליונות אלקטרוניים. כך אפשר לעבוד יחד עם קולגות מכל מקום בעולם ולראות את העדכונים שלהם בזמן אמת.

איסוף תשובות מטפסים או מסקרים באופן מיידי

אפשר ליצור ולהטמיע סקר באתר או לשלוח שאלון לקולגות בעבודה. Google Forms ו-Sheets משתלבים בצורה חלקה, כך שהתשובות עוברות ישר ל-Sheets ואפשר לקרוא ולנתח אותן באופן מיידי.

התאמה אישית של הגיליונות האלקטרוניים באמצעות תוספים

אפשר להשתמש בתוספים שנוצרו על ידי מפתחי צד שלישי, כדי ליהנות מאפשרויות עיצוב עשירות יותר, כללי עבודה נוספים ועוד. אפשר גם ליצור תוספים בהתאמה אישית לדומיין או לפלאגין.

הצלחנו לעקוב אחר הפניות למכירות ולנהל אותן בעזרת הגיליונות האלקטרוניים של Google, ולהגדיל את נפח ההמרות ב-30%.

דייוויד בולוק

YETI Coolers

שאלות נפוצות בנושא Sheets

באילו פונקציות Google Sheets תומך?

Google Sheets תומך ביותר מ-400 פונקציות של גיליונות אלקטרוניים. אפשר להשתמש בהן כדי ליצור נוסחאות שמטפלות בנתונים, מחשבות מספרים ויוצרות מחרוזות. אפשר גם ליצור פונקציות בהתאמה אישית באמצעות Apps Script.

האם אפשר להשתמש במקשי קיצור ב-Google Sheets?

כן. ל-Google Sheets יש לא מעט מקשי קיצור שתמיד פועלים. אפשר גם להפעיל מקשי קיצור נוספים שדומים לאלו שמוכרים לכם מ-Microsoft Office.

האם אפשר להמיר גיליונות אלקטרוניים אחרים ל-Google Sheets?

כן. אפשר לייבא סוגים רבים ושונים של קבצים (כולל Excel, ‏CSV וטקסט רגיל) לפורמט של Google Sheets. הקובץ המקורי יישאר ללא שינוי. אפשר גם לייצא נתונים מ-Sheets לסוגי קבצים שונים.

רוצים להתחיל עוד היום? זה קל!

זקוקים לתמיכה? אפשר לפנות אלינו מסביב לשעון ‒ באימייל, בצ'אט ובטלפון ‒ ולשוחח עם נציג אנושי.

לניסיון חינם