Таблиці

Розумні й безпечні електронні таблиці зі спільним доступом для динамічних організацій

  • Створюючи Таблиці, ми враховували потреби сучасного динамічного бізнесу. Завдяки застосуванню технології штучного інтелекту ви можете прийняти зважене бізнес-рішення, використавши відповідні статистичні дані. Хмарна архітектура дає вам змогу працювати разом із будь-якими користувачами, у будь-який час і з будь-якої платформи. Сумісність із зовнішніми системами, зокрема Microsoft Office, дозволяє легко працювати з кількома джерелами даних. Оскільки Таблиці розроблено на основі інфраструктури Google, ви можете створювати з їх допомогою будь-який вміст і бути впевненими, що його надійно захищено.

Ефективно працюйте разом і обмінюйтесь інформацією

Таблиці забезпечують легку й ефективну співпрацю, які б завдання не стояли перед вашою групою – від планування подій до обміну поточними показниками прибутку. Легко додавайте до проектів співавторів, переглядайте оновлення, щойно вони з’являються, отримуйте сповіщення про нові внесені зміни та спілкуйтеся з колегами в чаті, який доступний у документі. Усі зміни зберігаються автоматично. А завдяки офлайн-доступу ви можете створювати, переглядати й редагувати файли будь-коли та будь-де.

Ефективно працюйте разом і обмінюйтесь інформацією

Швидко отримуйте потрібну статистику на основі технології штучного інтелекту від Google

За допомогою Таблиць усі співробітники організації можуть отримувати цінну статистику з даних. Функція пропозиції формул заощаджує час і запобігає виникненню помилок, оскільки система пропонує варіанти, коли ви починаєте вводити формулу. А щоб переглянути тенденції й налаштувати візуалізацію даних, натисніть кнопку "Огляд". Або можна просто ввести запитання, скориставшись функцією "Огляд", і отримати відповідь завдяки технології штучного інтелекту від Google.

Швидко отримуйте потрібну статистику на основі технології штучного інтелекту від Google

Легко працюйте з Таблицями та документами Excel

Google Таблиці відкривають нові можливості для співпраці, дозволяючи вам не турбуватися про те, з якою версією файлу ви працюєте, а зосередитися на втіленні своїх задумів. Завдяки повній сумісності з файлами Microsoft, в тому числі підтримці багатьох звичних комбінацій клавіш, працювати з кількома платформами дуже легко.

Легко працюйте з Таблицями та документами Excel

Контролюйте дані за допомогою системи безпеки корпоративного рівня

Завдяки Таблицям ваш вміст постійно захищено однією з найнадійніших у світі систем безпеки. Ви можете керувати дозволами на доступ на рівні користувача, групи або домену, а також встановлювати кінцевий термін доступу до вмісту та вимикати можливість завантаження, копіювання чи друку для певних співавторів. Щоб гарантувати безпеку конфіденційних даних, у системі передбачено функцію запобігання витокам даних.

Контролюйте дані за допомогою системи безпеки корпоративного рівня

Аналізуйте дані з кількох джерел, зокрема з BigQuery

У Таблицях передбачено всі інструменти, необхідні для аналізу даних, їх візуалізації та генерування статистики. З додатковими API і засобами підключення ви зможете обробляти дані з кількох джерел – у форматах CSV, Excel чи будь-якому іншому. Підключені аркуші дають змогу аналізувати в них мільярди рядків даних із BigQuery, навіть не знаючи мови SQL.

Аналізуйте дані з кількох джерел, зокрема з BigQuery

Власні рішення для ефективної роботи

Прискорте робочі процеси за допомогою власних додатків і автоматизації. В AppSheet ви можете створювати додатки для Таблиць, навіть не маючи досвіду в програмуванні, а через Apps Script – додавати власні функції, пункти меню та макроси.

Оптимізуйте Таблиці

Створюйте та редагуйте вміст, а також співпрацюйте в реальному часі

Ви можете надавати окремим користувачам або групам дозвіл переглядати, коментувати, а також редагувати електронні таблиці. Працюйте разом із колегами, незалежно від того, де вони перебувають, і переглядайте оновлення, щойно вони з’являтимуться.

Відразу отримуйте результати з форми чи опитування

Створюйте опитування та розміщуйте їх на веб-сайті або розсилайте як анкети. Google Форми й Таблиці повністю сумісні, тому відповіді надсилаються безпосередньо до Таблиць, тож ви можете миттєво переглядати й аналізувати дані.

Налаштовуйте електронні таблиці за допомогою доповнень

Інструменти від сторонніх розробників дадуть вам змогу розширити параметри форматування, установлювати бізнес-правила та користуватись іншими потрібними вам функціями. Ви зможете навіть самостійно створювати власні доповнення для свого домену чи плагіна.

Завдяки Google Таблицям ми змогли ефективно відстежувати своїх потенційних клієнтів і керувати ними. У результаті кількість конверсій зросла на 30%.

Девід Буллок

компанія YETI Coolers

Поширені запитання про Таблиці

Які функції підтримуються в Google Таблицях?

Google Таблиці підтримують понад 400 функцій, за допомогою яких можна створювати формули для операцій із даними та розрахунків із числами й сегментами. А за допомогою скрипту додатків Google Apps ви навіть можете створювати власні функції.

Чи можна використовувати в Google Таблицях комбінації клавіш?

Так. У Google Таблицях за умовчанням увімкнено комбінації клавіш для виконання багатьох операцій, а також передбачено можливість активувати сумісні комбінації, ідентичні тим, що використовуються в Microsoft Office.

Чи можна конвертувати електронні таблиці інших форматів у формат Google Таблиць?

Так. У формат Google Таблиць можна конвертувати файли багатьох різних типів (зокрема Excel, CSV та простий текст). При цьому оригінальні файли залишаться без змін. Також можна експортувати дані з формату Таблиць в інші типи файлів.

Почніть сьогодні. Усе просто!

Наші фахівці цілодобово надають підтримку електронною поштою, телефоном і в чаті.

Безкоштовна пробна версія