gmail icon calendar icon drive icon editors icon meet icon

Google Workspace, satış ekiplerinin anlaşma döngülerini hızlandırmasına ve müşteri ilişkilerini güçlendirmesine yardımcı olur

Satış ekibi liderlerinin işlemleri kolaylaştırıp performansı artırmak için ihtiyaç duyduğu her şey (Duet AI'daki en yeni yapay zeka özellikleri de dahil).

gülen bir kişi

"10 ila 12 personel ve birim yöneticisinden oluşan bir satış birimi, aynı zamanda bir topluluktur. Google Workspace, bu topluluğa birbirleriyle ve müşterileriyle etkili şekilde iletişim kurmak için ihtiyaç duydukları araçları, yani Gmail, Meet, Takvim, Kişiler ve Gruplar'ı sunuyor. Yaptıkları her işte onları destekliyor."

László Kriston, Satış Bölümü Dijital Dönüşüm Ekibi Lideri, Generali

Generali logosu

Satış ekiplerinin Google Workspace ile, anlaşma döngüsünün her aşamasını daha etkili ve verimli hale getirme şekli

Kuruluşunuzdaki yaygın satış iş akışlarını kolaylaştırın

Temsilcileri kısa sürede eğitin

Tanıdık araçlar sayesinde yeni personelin işe kolayca adapte olmasını sağlayın

Satışla ilgili başvuru kitapları ve müşteri bilgilerine herkesin kolayca erişebilmesi için şirket içinde kullanılacak bir site oluşturun

Ürün konumlandırmayı iyileştirme ve itirazların üstesinden gelme konularında sanal olarak satış rol canlandırmaları yapın

Hareket halindeyken tek bir yerden, yani Gmail mobil uygulamasından iletişim kurun

Yürüyen bir kişi

Üretken yapay zeka özelliklerini satış ekiplerinizin kullanımına açın.

Ortak çalışma sürecini ve faaliyetlerinizi geliştirmenize yardımcı olan Duet AI ile:

Potansiyel müşterileri, pazarlık durumlarını veya işlerle ilgili bilgileri görmek için E-Tablolar'daki iş akışlarını takip tablolarıyla düzenleyin.

Slaytlar'da, müşterilerinizin çalıştığı sektöre ve ihtiyaçlarına göre hazırlanmış satış sunumları için özel görseller oluşturun.

Müşterilere göre özelleştirilmiş e-postaları Gmail'de hızlıca yazıp kalan süreyi, belge oluşturmak yerine satış yapmak için kullanın.

Masa üzerindeki dizüstü bilgisayarda, e-tabloları ile ilişkili bir takip belgesi oluşturma konusunda Duet AI'dan yardım alan 2 çalışan.

Müşteri ilişkilerini güçlendirin

Sorunsuz iletişim sayesinde güven oluşturun

Google Dokümanlar'da ortak çalışma yaparak ve farklı bölümlere sahip rolleri atayarak teklif taleplerine hızlı şekilde cevap verin

Google Slaytlar sunumlarınızda hesap ve pazarlama ekipleriyle ortak çalışmalar yapın

Müşteri sunumlarınızı Google Meet'te yapın. Müşterileriniz görüntülü görüşmelere istedikleri yerden, istedikleri cihazla kolayca katılabilir ve bir hesaplarının olması zorunlu değildir.

Çalışan bir kişi

Ekibinizin zaten kullandığı araçlarla entegre edin

Google Workspace'ten ayrılmadan işletmelere yönelik uygulamalarda sorunsuz çalışın

İş akışlarını özelleştirin, zaman alan işleri azaltın

Satış ekiplerini, AppSheet ve Apps Komut Dosyası'nın gücüyle destekleyin. Ekiplerin zahmetli işlere harcadığı zamanı azaltıp etki yaratacak alanlara yoğunlaşmasına yardımcı olun.

İş akışlarını özelleştirin

Dünyanın her yerinden milyonlarca şirkette nasıl yapılıyor?

Yarının çalışanları da dahil milyonların favorisi olan Google Workspace, satış ekiplerinize bağlantı kurmak, yaratıcı olmak ve ortak çalışmalar yapmak için daha iyi bir yöntem sunar.

Daha fazla bilgi edinmeye hazır mısınız?

Satış ekibiyle iletişime geçin