Slaytlar

Birlikte oluşturulan şık sunumlar

  • Tarayıcınızda şık sunular oluşturun ve düzenleyin; bunun için yazılım yüklemeniz gerekmez. Sunu üzerinde aynı anda birden çok kişi çalışabilir, böylece herkes çalışmanın en son haline sahip olur.

Yorum yapma, sohbet etme ve gerçek zamanlı düzenleme

İş ortağınızla, ekibinizin tamamıyla veya harici kişilerle tek sunu üzerinde çevrimiçi çalışın. Düzenleme, görüntüleme veya yalnızca yorum ekleme izinlerini kimin aldığını siz kontrol edersiniz.

Tasarımı kolay slaytlar

Sıfırdan başlayın veya bir şablon seçerek süreci hızlandırın. Sunularınızı videolar, resimler, çizimler ve yumuşak geçişlerle zenginleştirebilirsiniz.

Tüm PC'lerde, Mac'lerde, mobil cihazlarda ve tabletlerde çalışır

Slaytlarınızı telefonunuzdan veya tabletinizden görüntüleyebilir hatta sunabilirsiniz, böylece son dakikaya kadar sunumunuza çalışma seçeneğine sahip olursunuz.

Sınırsız düzeltme geçmişi

Sunular otomatik olarak çevrimiçi kaydedilir ve sürümler Drive depolama alanı hesabınıza dahil edilmeden süresiz olarak saklanır; böylece düzeltmeleri her zaman izleyebilir ve geri alabilirsiniz.

Basit paylaşım denetimleri

Paylaşım basittir. Slaytlarınızı kimlerin görüntüleyeceğini ve düzenleyeceğini denetlemek için izinler atayabilirsiniz. Ayrıca, Slaytlarınızı başkalarıyla paylaşmak üzere kolayca istediğiniz biçime dönüştürebilirsiniz.

Global bir işletme olarak, dünyanın dört bir yanında çalışanlarımız var. Artık çalışanlarımız Google Dokümanlar, Google E-Tablolar ve Google Slaytlar kullanarak PC'lerinden, akıllı telefonlarından veya tabletlerinden iletişim kurabiliyor ve gerçek zamanlı olarak ortak çalışmalar yapabiliyor.

Sammy Aramaki

All Nippon Airways

Slaytlar ile ilgili sık sorulan sorular

Google Slaytlar ne gibi özellikler sunuyor?

Grafikler ve şemalar çizebilir, nesneler ve şekiller ekleyebilir, metin ve resimleri biçimlendirebilir, animasyonları etkinleştirebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Başka sunuları Slaytlar'a dönüştürebilir miyim?

Evet. Birçok farklı dosya biçimini Google Slaytlar biçimine dönüştürebilirsiniz. Orijinal dosya bozulmadan kalır.

Ortak düzenleme nasıl çalışır?

Ortak düzenleme birden çok kişinin aynı anda aynı slayt üzerinde çalışabileceği anlamına gelir. Paylaşım ayarları bir slaytı kimlerin görüntüleyebileceğini ve düzenleyebileceğini denetlemenize, düzeltme geçmişi de daha önceki sürümlere dönmenize olanak sağlar. Ayrıca Google Dokümanlar ve E-Tablolar ile de kullanılabilir.

Hemen başlamak çok kolay.

Yardıma ihtiyacınız olursa e-posta, sohbet ve telefon yoluyla gerçek bir kişiden 7/24 destek alabilirsiniz.

Ücretsiz test edin