Prezentace

Krásné prezentace vytvářené společně

  • Vytvářejte a upravujte dokonalé prezentace ve svém prohlížeči, a to bez jakéhokoli softwaru. Na prezentaci může pracovat několik lidí současně, takže už se nemůže stát, že by někdo zbytečně marnil čas se starou verzí.

Komentáře, chat a úpravy v reálném čase

Na jedné prezentaci můžete online pracovat se svým obchodním partnerem, s celým svým týmem nebo třeba s někým mimo firmu. Máte plnou kontrolu nad tím, kdo dostane příslušná oprávnění a bude tedy moci prezentace upravovat, zobrazovat, nebo do nich jen vkládat komentáře.

Prezentace, které se vytvářejí skoro samy

Je jen na vás, jestli začnete od nuly nebo jestli proces urychlíte a vyberete si z připravených šablon. Své prezentace můžete ještě vylepšit pomocí videí, obrázků, kreseb a animovaných přechodů.

Na PC, Macu, mobilech i tabletech

Své prezentace si můžete zobrazit nebo dokonce předvést na svém telefonu nebo tabletu, takže si svou řeč můžete připravovat až do poslední minuty.

Neomezená historie provedených změn

Prezentace se automaticky ukládají online a jejich verze jsou ukládány natrvalo, aniž by se jednotlivé verze započítávaly do kvóty úložiště Disku. Jednoduše tedy můžete vyhledat změny, které byly ve vašich dokumentech provedeny, a kterékoli z nich vrátit zpět.

Jednoduchá správa sdílení

Sdílení je velice snadné. Přidělením oprávnění pro zobrazování a úpravy můžete snadno řídit, kdo a jak může na prezentacích pracovat. Také můžete své Prezentace snadno převést do takového formátu, ve kterém je pak můžete sdílet s ostatními.

Jako globální společnost máme své lidi po celém světě. Ti teď mohou prostřednictvím Dokumentů, Tabulek a Prezentací Google komunikovat a spolupracovat v reálném čase, a to na počítačích, chytrých telefonech i tabletech.

Sammy Aramaki

All Nippon Airways

Časté dotazy ke službě Prezentace

Jaké funkce nabízejí Prezentace Google?

Můžete například sestavovat grafy a diagramy, vkládat objekty a tvary, formátovat text a obrázky nebo zapnout animace. Ale to zdaleka není vše.

Mohu do Prezentací Google převést prezentace z jiných aplikací?

Ano. Do formátu Prezentací Google můžete převést mnoho různých typů souborů. Původní soubor zůstane nedotčený.

Jak funguje spolupráce na úpravách?

Spolupráce na úpravách znamená, že na jedné prezentaci může pracovat několik lidí najednou. Nastavené sdílení vám umožní určit, kdo může prezentaci zobrazit a kdo upravovat, a prostřednictvím historie verzí se můžete vrátit k některé z předchozích verzí. Možnost spolupráce na úpravách nabízí i Dokumenty a Tabulky Google.

Začněte už dnes – je to snadné.

Pokud potřebujete pomoc, je vám k dispozici nepřetržitá živá podpora na e-mailu, chatu nebo telefonu.

Vyzkoušejte nyní