Станьте
партнером Google Workspace

Заробляйте, рекламуючи Gmail, Google Meet, Диск та інші сервіси.

Як це працює

assignment

Приєднайтеся

Приєднайтеся безкоштовно через CJ Affiliate. Коли вашу заявку буде розглянуто, ви отримаєте сповіщення.

favorite_news

Рекламуйте

Користуйтеся ексклюзивними пропозиціями й нашою бібліотекою банерів та інших матеріалів, щоб просувати своє посилання.

redeem

Заробляйте

Заробляйте гроші за залучених вами нових користувачів. Відстежуйте успіхи на інформаційній панелі, що оновлюється в реальному часі, і отримуйте максимальні прибутки завдяки персональній підтримці.

doneОтримуйте вищі виплати, ніж передбачено базовими тарифами програми, залежно від вашої ефективності: що більше користувачів ви запрошуєте, то більше можете заробити. Максимальна сума доходу за рік не обмежена.
Перегляньте поточні тарифи для країн.

doneГроші виплачуються за нових користувачів. Наприклад, якщо ви залучите 1 новий обліковий запис Business Plus у США з 10 користувачами, ви отримаєте гроші за всіх 10 користувачів: USD $270. Ви можете отримати гроші щонайбільше за 300 користувачів в обліковому записі, відкритому за вашою рекомендацією. Розмір комісійних залежить від країни та версії.

doneОтримайте доступ до промокодів для різноманітних ексклюзивних пропозицій, завдяки яким залучені вами користувачі зможуть заощаджувати на підписках.

Приєднатися зараз
Хочете рекомендувати нас невеликій кількості користувачів? Ознайомтеся з програмою рекомендацій.

Поширені запитання про партнерську програму

Чому варто приєднатися до партнерської програми Google Workspace, а не до програми рекомендацій Google Workspace?

Партнерську програму призначено для людей із високим обсягом рекомендацій (які залучають щонайменше 100 користувачів щороку). Програма рекомендацій найкраще підходить для людей, які збираються залучати менше користувачів. Винагороди за нею виплачуються максимум за 200 користувачів щороку.
Ті, хто відповідає вимогам партнерської програми, отримають додаткові переваги порівняно з учасниками програми рекомендацій: вищі базові ставки комісійних за кожного залученого нового користувача, персональна підтримка, рекламні ресурси тощо.

Не знаєте, до якої програми приєднатися? Перегляньте цю порівняльну таблицю або скористайтеся засобом вибору програми.

У яких країнах і регіонах доступна партнерська програма?

Партнерська програма доступна для учасників у цих країнах.

Що таке CJ Affiliate?

CJ Affiliate – це надійна незалежна партнерська мережа, яка надає ресурси й підтримку, а також здійснює виплати нашим партнерам. Реєструватися в партнерській програмі потрібно на веб-сайті CJ Affiliate. Якщо у вас виникнуть запитання щодо цієї програми, ви звертатиметеся до нашої спеціальної команди Google Workspace у CJ.

Скільки я отримаю за кожного запрошеного клієнта, який відповідає вимогам для виплат?

Ви отримуватиме грошові виплати за кожного нового користувача, зареєстрованого в Google Workspace за вашою рекомендацією, який відповідає вимогам. Клієнти можуть зареєструватися в мережі в одній із трьох версій Google Workspace: Starter, Standard або Plus. Розмір вашої винагороди залежатиме від версії, вибраної запрошеними клієнтами. Наприклад, якщо за вашою рекомендацією буде відкрито один обліковий запис із десятьма користувачами Google Workspace Standard, ви отримаєте винагороду за всіх десятьох користувачів за ставкою комісійних для версії Standard. Ставки комісійних залежать від країни запрошеного клієнта й обраної ним версії продукту.

Хто може стати партнером Google Workspace?

Після того як ви подасте заявку, вас повідомлять про те, що вас прийнято в програму, або попросять надати додаткові дані. Ми оцінюємо потенційних учасників за наведеними нижче критеріями.

Потенційна ефективність: постійний трафік і аудиторія, якій мають сподобатися продукти або сервіси для бізнесу.

Якість: цікавий, автентичний, свіжий контент, створений зі смаком, який не розколює аудиторію.

Релевантність: теми, пов’язані із сервісом Google Workspace і його користувачами.

Естетика: візуально привабливий дизайн, що відповідає цінностям бренду Google.

Щоб дізнатися більше, перегляньте наші Загальні положення та умови.