Запрошуємо в Навчальний центр Google Workspace

Працюйте з Google Workspace максимально ефективно. У Навчальному центрі Google Workspace ви знайдете посібники, поради, історії клієнтів та інші ресурси, які допоможуть вам брати від Google Workspace якнайбільше.

Ознайомтеся з основами

Маєте лише кілька хвилин? Цього вистачить! Лише 7 простих кроків – і ви зможете користуватися поштою, календарем, додатком для відеозустрічей тощо. Переглянути короткий посібник із початку роботи
Ноутбук

Огляд продуктів

Дізнайтеся про всі можливості Google Workspace: корпоративну електронну пошту, хмарне сховище даних, спільні календарі, відеозустрічі тощо. Щоб переглянути навчальні матеріали про певний продукт, виберіть його нижче.

Цінні поради

Дізнайтеся, як автоматично впорядковувати папку вхідних, створювати спільні корпоративні календарі, налаштовувати динамічні плани проектів, транслювати події в прямому ефірі тощо.

 • Надсилайте електронною поштою навіть дуже великі вкладені файли.

  Докладніше gmail
 • Дізнавайтеся, коли вільні потрібні вам люди, переглядаючи кілька календарів одразу.

  Докладніше calendar
 • Зберігайте всі свої чернетки в одному файлі на Диску, щоб мати змогу будь-коли повернутися до більш ранніх версій.

  Докладніше drive
 • Редагуйте документи Microsoft Office, не встановлюючи пакет Office.

  Докладніше docs

Поради наших клієнтів

Найбільше про пакет Google Workspace знають ті, хто щодня користується його службами. Наші клієнти з різних галузей по всьому світі діляться цікавими ідеями щодо того, як можна оптимізувати співпрацю та ведення бізнесу.