Skip to main content
Рішення
Продукти
Галузі
Ресурси
Skip to main content
Рішення
Продукти
Галузі
Ресурси
Рішення
Продукти
Галузі
Ресурси
Рядок значків продуктів Google Workspace.

Налаштування Google Workspace

Отримайте для своєї команди чи компанії корпоративну електронну пошту й онлайн-сховище, спільно працюйте над документами та спілкуйтеся на відеозустрічах.

Перейти в Центр налаштування
Зображення додатків Gmail, Google Meet і Chat на одному екрані.

Почніть роботу з безкоштовною пробною версією

Реєстрація займе до 3 хвилин вашого часу. Кредитна картка й додаткове програмне забезпечення не потрібні. Якщо вам знадобиться допомога з налаштуванням облікового запису, зверніться в службу підтримки Google.

Докладніше

Налаштуйте додатки

Короткі посібники з початку роботи допоможуть вам легко налаштувати для своєї компанії такі сервіси, як Gmail, Диск, Календар і Meet. Дізнайтесь, як імпортувати пошту й контакти, створити безкоштовні адреси (як-от info@nazvakompanii.com), налаштувати онлайн-сховище тощо.

Переглянути короткі посібники з початку роботи

Переведіть команду на нове рішення

Переходите з Microsoft Exchange або IBM Notes? Наші посібники з технічних питань і керування змінами допоможуть вам усе спланувати й легко перевести команду на нове рішення. Крім того, ви отримаєте доступ до шаблонів листів, логотипів Google і посилань на навчальні ресурси для користувачів.

Перейти в Центр розгортання
Консультант спілкується з клієнтом Google Workspace про доступні сервіси.

Працюйте з партнером

Знайдіть досвідченого ІТ-консультанта, який допоможе вам оцінити, придбати й налаштувати підписку Google Workspace, щоб ви могли скористатися всіма її перевагами для своєї компанії.

Знайти IT-консультанта
Рядок значків продуктів Google Workspace.

Покажіть, як потрібно працювати.

Безкоштовна пробна версія