Налаштування Google Workspace

Отримайте для своєї команди чи компанії корпоративну електронну пошту й онлайн-пам’ять, спільно працюйте над документами та спілкуйтеся на відеозустрічах.

Перейти в Центр налаштування Google Workspace

1. Почніть роботу з безкоштовною пробною версією

Щоб користуватися пробною версією, потрібно зареєструватися. Це безкоштовно й дуже швидко (ви впораєтеся за 3 хвилини)! До того ж не потрібно завантажувати додаткове програмне забезпечення. Якщо вам знадобиться допомога з налаштування облікового запису, без вагань звертайтеся до команди Google.

Дізнатися, як працює безкоштовна пробна версія

2. Налаштуйте додатки

Короткі посібники з початку роботи допоможуть вам легко налаштувати для своєї компанії такі сервіси, як Gmail, Диск, Календар і Meet. Дізнайтеся, як імпортувати повідомлення й контакти, створити безкоштовні адреси на кшталт info@vashakompaniya.com, налаштувати онлайн-сховище тощо.

Переглянути посібники

3. Переведіть команду на нове рішення

Переносите дані з Microsoft Exchange або IBM Notes? Наші технічні довідники та посібники з керування змінами допоможуть усе спланувати й легко перевести команду на нове рішення. А ще ви знайдете чимало інформаційних шаблонів, логотипів Google і посилань на навчальні курси й тренінги для користувачів.

Відвідати центр введення в дію

Працюйте з партнером

Знайдіть досвідченого ІТ-консультанта, який допоможе вам оцінити й придбати пакет Google Workspace, налаштувати його та скористатись усіма перевагами наших служб.