Google Workspace Essentials

Podpořte práci v týmu důmyslně propojenými nástroji pro spolupráci a komunikaci, které si oblíbily miliardy uživatelů.

Moderní nástroje pro lepší spolupráci v týmu

Služba Google Workspace Essentials zahrnuje Dokumenty, TabulkyPrezentace. Týmům, které potřebují spolupracovat a jejich členové se nacházejí na různých místech a v různých časových pásmech, usnadňuje spolupráci a vytváření souborů.

Moderní nástroje pro lepší spolupráci v týmu

Zabezpečené firemní videokonference

Pokud se členové vašeho týmu potřebují spojit, mohou využít bezproblémové, spolehlivé a snadné videokonference ve službě Google Meet. Videokonference může mít až 150 účastníků a lze ji nahrát na Disk Google pro uživatele, kteří se jí nemohou účastnit.

Zabezpečené firemní videokonference

Snadný a zabezpečený přístup k veškerému vašemu obsahu

Na Disku Google můžete vytvářet a sdílet obsah a mít k němu přístup z jakéhokoli zařízení. Týmy mohou využít sdílené disky, na kterých jsou soubory vlastněné celým týmem, takže všichni mají vždy přístup ke správným souborům.

Snadný a zabezpečený přístup k veškerému vašemu obsahu

Snadné a efektivní posílání zpráv v týmu

Google Chat nabízí přímé zprávy i skupinové konverzace a pomáhá týmům plynule komunikovat na dálku z jakéhokoli zařízení. Bezpečně se spojte se členy týmu a pozvedněte spolupráci na novou úroveň díky sdílenému chatu, souborům a úkolům.

Snadné a efektivní posílání zpráv v týmu

Začněte dnes s bezplatnou zkušební verzí

Zákazníci služby Google Workspace můžou mít v propagačních akcích na omezenou dobu přístup k dalším funkcím.
* Kalendář bude ve výchozím nastavení vypnutý a zákazník ho musí aktivovat.

Další funkce
check_circle

Spolupracuje se službou Microsoft Office

Když nějaký člen týmu upravuje soubor Office, vidíte to, takže nevznikají konfliktní verze. Jakmile přijde s úpravami řada na vás, dostanete oznámení. Pomocí pluginu Meet lze plánovat schůzky a připojovat se k nim přímo z kalendáře Outlook.

video_call

Snadné nahrávání schůzek

Schůzky mohou mít až 150 účastníků a lze je nahrávat přímo na Disk, takže se dají snadno sdílet s lidmi, kteří se nemohli zúčastnit. Na Disku také mohou zůstat uložené a uživatelé se na ně mohou podívat a sdílet je později.

backup

Disk pro stolní počítače

Synchronizujte své soubory z cloudu na Disku přímo do svého počítače nebo Macu a uvolněte si místo na disku a přenosovou rychlost sítě. Jakékoli změny, které vy nebo vaši spolupracovníci provedete, jsou automaticky aktualizovány a synchronizovány, takže máte vždy k dispozici nejnovější verzi.

computer

Práce ze všech zařízení odkudkoli

Aplikace Google Workspace Essentials jsou k dispozici na všech hlavních platformách, takže můžete bez problémů pracovat z prohlížeče, mobilního zařízení, tabletu i počítače.

wifi_off

Přístup offline

Jestli nemáte přístup k internetu, nevadí – i tak můžete soubory v Dokumentech, Tabulkách a Prezentacích vytvářet, zobrazovat a upravovat. Všechny změny, které provedete v režimu offline, se automaticky synchronizují, jakmile se připojíte k internetu.

format_list_numbered

Vlastní průzkumy a formuláře pro váš tým

Díky průzkumům a formulářům, které snadno vytvoříte, můžete od svého týmu získat cenné statistiky a data analyzovat přímo v Tabulkách Google.

Filtrovat podle kategorie

Časté dotazy ke službě Google Workspace Essentials

 • Jak se liší stávající nabídky Google Workspace a Google Workspace Essentials?

  Služba Google Workspace Essentials je určena pro týmy a organizace, které mají fungující řešení pro e-mail a kalendář. Umožňuje součinnost a integraci s vašimi aktuálními nástroji. Poskytuje také přístup ke službě Google Meet, která umožňuje firemní videokonference, Disku Google se zabezpečeným cloudovým úložištěm a Dokumentům, Tabulkám a Prezentacím Google, ve kterých lze vytvářet obsah a spolupracovat na něm. Jediné, co potřebujete, je firemní e-mailová adresa.
  Pokud pro svou firmu potřebujete Gmail, Kalendář nebo vlastní e-mail, služba Google Workspace je pro vás to pravé.

 • Potřebuji službu Google Workspace Essentials, jestliže už používám službu Google Workspace?

  Ne. Služba Google Workspace Essentials je navržena pro týmy a organizace, které momentálně nejsou zákazníky Google Workspace. Pokud už používáte službu G Suite Basic nebo Business a rádi byste měli k dispozici pokročilé funkce Meet, větší úložiště na Disku nebo firemní funkce zabezpečení (například ochranu před únikem informací), zvažte, zda neupgradovat na verzi Google Workspace Enterprise.

 • Moje společnost momentálně používá Office 365. Můžu službu Google Workspace Essentials využívat?

  Určitě. Služba Google Workspace Essentials se může s vaší stávající technologií, například Microsoft Office, doplňovat a integrovat. Disk Google podporuje více než 100 typů souborů, včetně souborů Word, PowerPoint a Excel, a plugin Outlook pro Google Meet umožňuje vytvářet schůzky a připojovat se k nim přímo z vašeho kalendáře.

 • Je k používání Google Workspace Essentials nutné zadat platnou platební metodu?

  Abyste mohli službu Google Workspace Essentials začít používat, je nutné zadat platnou platební metodu (například kreditní karta). Pokud se rozhodnete, že už službu Google Workspace Essentials používat nechcete, můžete předplatné kdykoli zrušit.

Potřebujete vlastní e-mailovou adresu?

Google Workspace

Google Workspace

Integrovaná sada bezpečných nástrojů pro spolupráci a kancelářských aplikací od Googlu navržená pro cloud.

Zahrnuje Gmail, Kalendář, Meet, Disk, Dokumenty a další služby.

Vyzkoušejte nyní Další informace

Google Workspace for Education

Sada bezplatných bezpečných nástrojů, které podporují pedagogy a studenty při společném učení a inovování.

Zahrnuje Učebnu, Meet, Gmail, Dokumenty, Disk a další služby.

Další informace