Google Workspace Essentials

שיפור עבודת הצוות עם חיבור מקיף ומושקע של כלי שיתוף פעולה ותקשורת, שמיליארדים של משתמשים כבר מכירים ואוהבים.

חוד החנית של הכלים לשיתוף פעולה להזנקת עבודת הצוות

ב-Google Workspace Essentials כלולים Docs, Sheets ו-Slides. כלים אלה מאפשרים לכל חברי הצוות שצריכים לעבוד יחד, גם אלה שנמצאים במשרדים שונים ובאזורי זמן שונים, ליצור ולשתף פעולה.

חוד החנית של הכלים לשיתוף פעולה להזנקת עבודת הצוות

שיחות ועידה מאובטחות בווידאו ברמה שמתאימה לארגונים

בכל זמן שהצוות צריך להיפגש, ב-Google Meet ניתן לקיים שיחות ועידה בווידאו באופן חלק, אמין ופשוט. אפשר לצרף לכל שיחה עד 150 משתתפים ולשמור הקלטות של הפגישות בווידאו ב-Google Drive, לטובת חברי צוות שלא יכלו להשתתף.

שיחות ועידה מאובטחות בווידאו ברמת הארגון

גישה קלה ומאובטחת לכל התכנים שלכם

עם Google Drive ניתן לאחסן תכנים, לשתף אותם ולגשת אליהם מכל מכשיר. חסל סדר קבצים נפרדים וגרסאות שונות – בזכות השימוש באחסון שיתופי, עכשיו הקבצים שייכים לכל חברי הצוות ותמיד יש להם גישה לקבצים הנכונים.

גישה קלה ומאובטחת לכל התכנים שלכם

העברת הודעות בצוות בקלות וביעילות

מצ'אטים אישיים ועד שיחות קבוצתיות, Google Chat עוזר לצוותים לתקשר באופן שוטף מכל מקום ובכל מכשיר. תוכלו לשמור על קשר עם חברי הצוות בצורה מאובטחת, ולשדרג את שיתוף הפעולה באמצעות שיתוף של צ'אט, קבצים ומשימות.

העברת הודעות בצוות בקלות וביעילות

מתחילים היום לתקופת ניסיון בחינם

במסגרת מבצע מוגבל בזמן, ייתכן שלקוחות Google Workspace יקבלו גישה לפיצ'רים נוספים.
* היומן יושבת כברירת מחדל והלקוח יצטרך להפעיל אותו.

תכונות נוספות
check_circle

עבודה עם קובצי Microsoft Office

מונעים התנגשות של גרסאות בעבודה על קבצים הודות לאפשרות לראות אם חבר צוות עורך קובץ Office, ולקבל הודעה כשיגיע התור שלכם לערוך אותו. קובעים פגישות ומצטרפים אליהן ישירות מתוך יומן Outlook באמצעות הפלאגין של Meet.

video_call

הקלטת פגישות בקלות

לכל פגישה ניתן לצרף עד 150 משתתפים. מקליטים את הפגישות, שומרים את ההקלטות ישירות ב-Drive ומשתפים בקלות עם מי שלא הצליח להשתתף. לא מסתדר לכם להשתתף בפגישות בזמן אמת? אין בעיה – ניתן להקליט פגישות בקלות, לשמור את ההקלטות ב-Drive, לצפות בהן ולשתף אותן מאוחר יותר.

backup

Drive לשולחן העבודה

מסנכרנים קבצים ב-Drive ישירות מהענן עם Mac או PC, ומשחררים שטח אחסון ורוחב פס ברשת. אם אתם או השותפים שלכם מבצעים שינויים, הם מתעדכנים ומסתנכרנים באופן אוטומטי כך שלכולם יש תמיד את הגרסה המעודכנת ביותר.

computer

עבודה מכל מכשיר ובכל מקום

האפליקציות של Google Workspace Essentials זמינות בכל הפלטפורמות העיקריות, ומאפשרות לכם לעבוד בצורה חלקה במעבר בין הדפדפן, הנייד, הטאבלט או המחשב.

wifi_off

גישה ללא חיבור לאינטרנט

אין לכם גישה לאינטרנט? אין בעיה – גם כך יש לכם אפשרות ליצור קבצים, לצפות בהם ולערוך אותם ב-Docs, ‏Sheets ו-Slides. כל השינויים שמבצעים במצב אופליין מסתנכרנים באופן אוטומטי ברגע שיש חיבור לאינטרנט.

format_list_numbered

קבלת משוב מהצוות בעזרת סקרים וטפסים בהתאמה אישית

כדי לקבל תובנות חשובות מחברי הצוות, יוצרים בקלות סקרים וטפסים, ומנתחים באופן מיידי את הנתונים שנאספו בעזרת Google Sheets.

סינון לפי קטגוריה

שאלות נפוצות בנושא Google Workspace Essentials

 • מה ההבדל בין ההצעות הקיימות של Google Workspace לבין Google Workspace Essentials?

  חבילת Google Workspace Essentials מיועדת לצוותים ולארגונים שיש להם פתרונות קיימים לאימייל וליומן. היא תוכננה באופן שמאפשר את שילובה והפעלתה יחד עם הכלים שאיתם אתם כבר עובדים, ובנוסף אתם מקבלים גישה לשיחות וידאו ברמה שמתאימה לארגונים ב-Google Meet, לאחסון מאובטח בענן ב-Google Drive וליצירת תוכן ושיתוף פעולה ב-Google Docs, ‏Sheets ו-Slides. הדבר היחיד שאתם צריכים כדי להתחיל לעבוד עם החבילה הוא כתובת אימייל של החברה שלכם.
  אם אתם צריכים Gmail, יומן או אימייל מותאם אישית לעסק, Google Workspace הוא הבחירה המתאימה עבורכם.

 • אנחנו כבר משתמשים ב-Google Workspace. האם אנחנו זקוקים גם ל-Google Workspace Essentials?

  לא. חבילת Google Workspace Essentials מיועדת לצוותים ולארגונים שעדיין אינם לקוחות של Google Workspace. אם אתם כבר לקוחות של G Suite Basic או Business ומעוניינים בפונקציונליות מתקדמת של Meet, בשטח אחסון נוסף ב-Drive או בתכונות לאבטחת הארגון כמו DLP, מומלץ לשדרג ל-Google Workspace Enterprise.

 • בחברה שלנו משתמשים כרגע ב-Office 365. האם אפשר להשתמש ב-Google Workspace Essentials?

  בהחלט! חבילת Google Workspace Essentials מתוכננת כך שתוכל להשתלב עם הטכנולוגיה הקיימת שלכם ולהשלים אותה, כולל Microsoft Office. Google Drive תומך ביותר מ-100 סוגי קבצים, כולל Word‏, Powerpoint‏ ו-Excel. בנוסף, הפלאגין של Outlook ל-Google Meet מאפשר לכם ליצור פגישות או להצטרף אליהן ישירות מהיומן.

 • האם צריך לספק אמצעי תשלום תקף כדי להתחיל להשתמש ב-Google Workspace Essentials?

  כדי להתחיל להשתמש ב-Google Workspace Essentials יש לספק אמצעי תשלום תקף, כמו כרטיס אשראי. אם תחליטו שאתם לא רוצים יותר להשתמש ב-Google Workspace Essentials, תוכלו לבטל את המינוי מתי שתרצו.

צריכים כתובת אימייל מותאמת אישית?

Google Workspace

Google Workspace

חבילה משולבת של אפליקציות מאובטחות ומותאמות לענן ש-Google מפעילה – לפרודוקטיביות ולשיתופי פעולה.

החבילה כוללת את Gmail, יומן, Meet‏, Drive‏, Docs ועוד.

לניסיון חינם מידע נוסף

Google Workspace for Education

חבילה של כלים מאובטחים וחינמיים שנועדו להעצים את הלמידה והחדשנות של מחנכים ותלמידים גם יחד.

החבילה כוללת את Classroom, ‏Meet, ‏Docs, ‏Drive ועוד.

מידע נוסף