Skip to main content
Çözümler
Ürünler
Sektörler
Kaynaklar
Çözümler
Ürünler
Sektörler
Kaynaklar
Lifestyle image of woman using tablet Apparel Agency, Google Workspace müşterisi
Lifestyle image of woman using tablet Apparel Agency, Google Workspace müşterisi

İşletmenizin kendi e-postası olsun.

14 gün boyunca ücretsiz, sonrasında kullanıcı başına aylık ₺61

Ücretsiz test edin
alternate_email

@sirketiniz uzantılı e-posta

Şirketinizin alan adını taşıyan size özel e-postanızla kurumsal varlığınızı herkese göstermenin zamanı geldi. Ekibiniz için, burcin@sirketiniz gibi size özel e-posta adresleri oluşturun.

business_center

E-postadan daha fazlası

Kullanıcı başına aylık ₺61 karşılığında sunulan hizmete 30 GB bulutta depolama alanı, dosya paylaşımı, video konferans, 7/24 destek ve daha pek çok özellik dahildir. İhtiyaç duyduğunuzda kolayca sınırsız depolama alanına geçebilirsiniz.

Kullanıcı, kişiselleştirilmiş bir e-posta adresi (ör. siz@sirketiniz.com) olarak tanımlanmaktadır. Grup e-posta takma adları (ör. satis@sirketiniz.com ve destek@sirketiniz.com) ücretsiz olarak sağlanır ve ek kullanıcı sayılmaz.

verified_user

Güvenilir ve güvenli

Google'ın güvenilirlik konusunda lider sunucuları, e-posta hizmetiniz için %99,9 oranında kesintisiz çalışma garantisi verir. İş verileriniz, sektöre yön veren güvenlik, spam koruması ve otomatik yedekleme çözümleriyle koruma altına alınır.

Üç adımda iş e-postaları göndermeye başlayın.

Google Workspace'e kaydolun

Kayıt sırasında, iş e-postanızda kullanacağınız alanı belirtin. Henüz bir alanınız yoksa ek ücret karşılığında Google'dan satın alabilirsiniz.

Alan, bir e-posta adresinin @ işaretinden sonra gelen kısmıdır.

Hesabınızın kurulumunu yapın

Kurulum sırasında alanınızı doğrulamanız istenir. Hesabınızı kişiselleştirmek için şirket logonuzu yükleyebilir, satis@sirketiniz gibi e-posta takma adları oluşturabilir ve e-posta adresine ihtiyacı olan başka kullanıcılar ekleyebilirsiniz.

Google Workspace kurulum sihirbazı, alanın size ait olduğunu doğrulamak için benzersiz bir doğrulama kodu sağlar. Bu kodu, alan barındırıcınızın alan ayarlarına eklersiniz. Bunu yaptığınızda, izniniz olmadan hiç kimse alanınızı Google Workspace'le kullanamaz.

E-posta takma adları satis@sirketiniz, destek@sirketiniz ya da bilgi@sirketiniz gibi grup e-posta adresleridir. E-posta takma adları ücretsiz olarak sağlanır ve kullanıcı lisansı olarak hesaba katılmaz.

E-posta gönderin ve daha fazlasını yapın

Google Workspace'i e-posta göndermek, HD kalitesinde görüntülü konferans görüşmeleri yapmak, doküman oluşturmak ve bulutta dosya paylaşmak için 14 gün boyunca ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Google Workspace'i ücretsiz deneme süresinden sonra da kullanmaya devam etmek için istediğiniz zaman faturalandırma ayarlarını yapabilirsiniz.

Ücretsiz test edin

Sorunuz olursa veya herhangi bir noktada yardıma ihtiyaç duyarsanız bize ulaşabilirsiniz.