Skip to main content
Çözümler
Ürünler
Sektörler
Kaynaklar
Çözümler
Ürünler
Sektörler
Kaynaklar
Gmail logosu

Öne çıkmak için bir iş e-posta adresi oluşturun

Özel e-posta adresi alanı, daha profesyonel görünmenize ve rakiplerinizin önüne geçmenize yardımcı olur. Gmail ve Google Workspace sayesinde, işletmeniz için kolayca profesyonel adres oluşturabilirsiniz.

Kullanmaya başlayın
Marangozluk atölyesinde Gmail ve Google Workspace ile iş e-posta adresi oluşturma hakkında iş arkadaşıyla konuşan dizüstü bilgisayarlı kadın.
Google Workspace ürünlerini gösteren bir dizi simge.

Dünyanın en popüler üretkenlik uygulamasında aylık 3 milyardan fazla aktif kullanıcının arasına katılın.

Profesyonel bir e-posta adresi mi istiyorsunuz? Workspace ve Gmail ile @işletmeniz şeklinde kolayca bir e-posta adresi oluşturabilirsiniz. Ayrıca, işletmelere yönelik üretkenlik ve ortak çalışma araçlarından oluşan eksiksiz pakete de erişirsiniz.

Daha fazla bilgi
İş e-posta adresinin temel özellikleri

İş e-posta hesabınızı nasıl oluşturabilirsiniz?

Google Workspace'e kaydolun

İlk 14 gün hiçbir ücret ödemeden kullanabilirsiniz. Ardından işletme ihtiyaçlarınıza uygun bir plan seçebilirsiniz.

Kullanmaya başlayın

Alan adınızı bağlayın veya satın alın

Alanınızı kolayca bağlayabilirsiniz. Kaydolurken Workspace, alan adı satın alabileceğiniz ya da mevcut alan adınızı bağlayabileceğiniz kayıt operatörlerini bulmanıza yardımcı olur.

Daha fazla bilgi

Tüm e-posta adreslerinizi oluşturun

Çalışanların e-posta adreslerini ve satış@şirketiniz gibi takma adlar oluşturun. Bu işlemden sonra Gmail'i etkin şekilde kullanabilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Gmail işletme hesabının avantajları

Gmail üzerinden özel bir e-posta adresi kullanmak işletmeler için daha avantajlıdır

Gelişmiş güvenlik ile güvende kalın

İşletmelere yönelik tüm Gmail hesaplarında kullanıcılarınızı güvende tutacak iki faktörlü kimlik doğrulama ve kimlik avı koruması (Gmail, saldırıların %99,9'unu yapılmadan önce engeller.) gibi özellikler bulunur.

Daha fazla bilgi
Kafede tablet kullanan bir garsona sipariş veren çift. Görüntünün yanında Gmail simgesi ve 2 Adımlı Doğrulama uyarısı bulunmaktadır.

Ekstra e-posta depolama alanı dahildir

Gmail işletme hesaplarında kişisel hesaplara kıyasla daha fazla depolama alanı bulunur. Bu depolama alanına tüm iş e-postalarınızı ve dosyalarınızı depolayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi
Drive depolama alanı arayüzünün stilize edilmiş hali ve üzerine yerleştirilmiş Drive, Gmail ve Fotoğraflar depolama alanı verileri.

İşletmeniz büyüdükçe çalışan erişimini yönetin

İster bir ister yüzlerce çalışanınız olsun, Gmail de sizinle birlikte büyür. Kolayca çalışan ekleyip kaldırabilir ve çalışanların farklı cihazlardaki e-posta erişimlerini yönetebilirsiniz.

Daha fazla bilgi
Tersanede tablet kullanan bir kadın ve kadının, çalışanların farklı cihazlardaki e-posta erişimini yönettiğini gösteren Yönetici Konsolu kullanıcı arayüzü öğeleri.

İşletmenize özel hâle getirin

Gmail iş hesabınızı kendi logonuz ve marka öğelerinizle özelleştirin. Böylece işletmenizin görünümünü ve ruhunu yansıtabilirsiniz. Özelleştirilmiş markalı e-posta düzenleri oluşturun ve posta birleştirme özelliğini kullanarak mesajları kişiselleştirin.

Daha fazla bilgi
Kullanıcı şirketinin özel logosunun öne çıkarıldığı, stilize edilmiş Gmail arayüzü görünümü.
Kafede tablet kullanan bir garsona sipariş veren çift. Görüntünün yanında Gmail simgesi ve 2 Adımlı Doğrulama uyarısı bulunmaktadır.

İş e-posta adresiyle ilgili SSS

İş e-posta adresiniz oluşturma ve yönetme hakkında daha fazla bilgi edinin.

 • Standart Google Workspace planlarında özel şirket alanıyla ücretsiz Gmail, 7/24 destek, artırılmış Gmail ve Google Drive depolama alanı gibi daha fazla ücretli özelliğe erişmek için abonelik gerekir.

 • Gmail, sektör lideri güvenlik önlemlerini kullanarak iş verilerini korur ve spam, kimlik avı ve kötü amaçlı yazılımların %99,9'undan fazlasının kullanıcılara ulaşmasını engeller. Gmail, aktarım halindeki e-postaları şifrelemek için de Taşıma Katmanı Güvenliği'ni (TLS) kullanır. Daha fazla bilgi

 • Evet, kişisel Gmail hesabınızı iş için kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, iş e-posta adresi kullanmanın birçok avantajı vardır. Daha fazla bilgi

 • Özel alan adına ihtiyacı olmayan tek kişilik işletmeler ve bireysel girişimciler Google Workspace Individual'i deneyebilir. Mevcut iş e-posta adresinizi bağlamak isterseniz işletmenize uygun Workspace planına kaydolabilirsiniz.

 • Google Workspace Individual abonelik planı, tek kişilik işletmeler ve bireysel girişimciler için ücretli özellikler sunar. Özel e-posta adresi alanına ihtiyaç duymadan bu özelliklere erişebilirsiniz. Daha fazla bilgi

 • Gmail logosu

  E-postalara imzanızı atın

  Gmail ile özel e-posta adresi oluşturun ve tüm dünyada işletmenizi öne çıkarın.

  Kullanmaya başlayın