Skip to main content
Рішення
Продукти
Галузі
Ресурси
Skip to main content
Рішення
Продукти
Галузі
Ресурси
Рішення
Продукти
Галузі
Ресурси
Логотип Gmail

Створіть корпоративну електронну адресу, щоб вирізнятися з-поміж інших

Домен персоналізованої електронної адреси допоможе вашій компанії виглядати професійніше й вирізнятися на фоні конкурентів. За допомогою Gmail і Google Workspace створити корпоративну електронну адресу стало набагато простіше.

Почати
Жінка в столярній майстерні тримає ноутбук у руках і говорить із колегою про створення корпоративної електронної адреси за допомогою Gmail та Google Workspace.
Рядок значків продуктів Google Workspace.

Приєднуйтеся до понад 3 мільярдів активних користувачів найпопулярнішої платформи для продуктивної роботи.

Хочете створити професійну корпоративну електронну адресу? З Workspace і Gmail налаштувати електронну адресу @vashakompaniya стало ще простіше. Крім того, ви отримаєте доступ до всіх інструментів, необхідних для продуктивної спільної роботи.

Докладніше
Основні відомості про корпоративну електронну пошту

Як налаштувати корпоративний обліковий запис електронної пошти

Зареєструйтеся в Google Workspace

Перші 14 днів безкоштовно. Після цього ви зможете вибрати план відповідно до потреб своєї компанії.

Почати

Підключіть або придбайте доменне ім’я

Підключити домен легко. Google Workspace допоможе знайти реєстраторів для придбання нового або підключення вже наявного домену.

Докладніше

Створюйте безліч електронних адрес

Налаштуйте електронні адреси для працівників і псевдонімів, як-от prodazhi@vashakompaniia.com. Після цього ви зможете почати роботу з Gmail.

Докладніше

Переваги створення облікового запису Gmail для компанії

Персоналізована електронна адреса Gmail – чудове рішення для компанії

Розширені налаштування безпеки для кращого захисту даних

У всіх корпоративних облікових записах Gmail можна ввімкнути двохетапну перевірку й захист від фішингу (Gmail блокує 99,9% атак іще до того, як вони відбудуться), щоб убезпечити дані користувачів.

Докладніше
Пара робить замовлення в офіціанта в кав’ярні за допомогою планшета. Біля зображення показано значок Gmail і сповіщення про двохетапну перевірку.

Включає додатковий обсяг пам’яті в сховищі

Зберігати робочі електронні листи й файли в розширеному сховищі корпоративного облікового запису Gmail зручніше, ніж в особистому.

Докладніше
Стилізована версія інтерфейсу сховища на Диску, на яку накладено дані Диска, Gmail і Фото.

Керуйте доступом працівників на кожному етапі розвитку компанії

Залежно від кількості працівників ви можете створювати стільки електронних адрес, скільки потрібно. Легко додавайте й вилучайте працівників і керуйте їх доступом до електронної пошти на різних пристроях.

Докладніше
Зображення жінки з планшетом на складі, на яке накладено елементи інтерфейсу адміністратора, де показано, що вона керує доступом співробітників до електронної пошти на різних пристроях.

Налаштуйте обліковий запис відповідно до своїх потреб

Додайте в оформлення облікового запису Gmail логотип компанії і фірмову символіку, щоб він вирізнявся з-поміж інших. Створюйте шаблони фірмових електронних листів і налаштуйте персоналізовану розсилку.

Докладніше
Стилізований вигляд інтерфейсу Gmail із виділеним логотипом компанії користувача.
Пара робить замовлення в офіціанта в кав’ярні за допомогою планшета. Біля зображення показано значок Gmail і сповіщення про двохетапну перевірку.

Поширені запитання про корпоративну електронну адресу

Докладніше про створення й використання корпоративної електронної адреси.

 • Щоб використовувати платні функції в стандартних планах Google Workspace (зокрема Gmail без реклами з доменом персоналізованої електронної адреси, цілодобову підтримку, розширені сховище Gmail і обсяг пам’яті на Google Диску та інші), потрібно оформити підписку.

 • Gmail використовує передові засоби захисту даних компанії і блокує більше ніж 99,9% спаму, фішингу й зловмисного програмного забезпечення, а також використовує протокол безпеки транспортного рівня (TLS) для шифрування електронних листів під час їх пересилання. Докладніше.

 • Так, однак корпоративна електронна адреса надає більше переваг. Докладніше.

 • Компаніям з одним працівником або індивідуальним підприємцям радимо спробувати Google Workspace Individual. Якщо ви хочете додати наявну корпоративну електронну адресу, підпишіться на план Workspace, який відповідає потребам вашої компанії.

 • У межах плану підписки Google Workspace Individual указані вище компанії можуть отримати доступ до платних функцій, не створюючи домен персоналізованої електронної адреси. Докладніше.

 • Логотип Gmail

  Додайте логотип компанії в електронну пошту

  Створіть персоналізовану електронну адресу за допомогою Gmail. Нехай про вашу компанію дізнається весь світ!

  Почати