יומן

יומנים אונליין המשולבים במערכת והמיועדים לעבודת צוות

  • איך משקיעים פחות זמן בתכנון ויותר בעשייה? - בעזרת יומנים הניתנים לשיתוף, שמשתלבים בטבעיות עם Gmail,‏‏ Drive,‏‏ Contacts, Sites ו-Meet. כך, המשימה הבאה נמצאת תמיד מול העיניים.

תזמון חכם של פגישות

כדי לתזמן אירועים במהירות, צריך לבדוק את הזמינות של קולגות או לפרוס את היומנים שלהם בתצוגה אחת. ניתן לשתף יומנים, כך שאנשים יוכלו לראות את כל פרטי האירוע או סתם לבדוק אם אתם פנויים.

גישה מהמחשב הנייד, מהטאבלט ומהטלפון

ניתן להציג ולערוך את לוח הזמנים שלכם מהטלפון או מהטאבלט. השתמשו באפליקציות שלנו שעברו אופטימיזציה לנייד או סנכרנו עם היומן המובנה בטלפון שלכם.

פרסום יומנים באינטרנט

כדי לשתף אירועים מיוחדים עם לקוחות או לאפשר לאנשים לדעת מתי אתם זמינים, אתם יכולים פשוט לפרסם את היומן שלכם. ניתן גם לשלב יומנים ישירות ב-Google Sites.

העברה קלה ממערכות מדור קודם

ניתן להעביר בקלות את היומן העסקי שלכם מ-Exchange,‏ Outlook או iCal, או ישירות מקובצי ‎.ics ו-‎csv.

אפשר לבדוק אם חדרי ישיבות או משאבים משותפים פנויים

דרך היומן ניתן לחפש ולהזמין חדרי ישיבות. במועד ההזמנה מוצג מידע מפורט לגבי מספר מקומות הישיבה והציוד הזמין בחדר. קל להגדיר חדרים או משאבים משותפים ולהוסיף אותם לאירועי היומן.

מכיוון שאנחנו מספקים לעובדים כלים שהם מכירים כבר, הם יכולים להסתגל במהירות ולבצע את עבודתם מיד, מבלי להסתבך בהגדרת פגישה ביומן או בשיתוף מסמך עם חבריהם לצוות.

מייק סלגוארו

התאמה אישית מושלמת

השאלות הפופולריות בנושא יומן

האם אוכל ליצור יומן קבוצתי?

כן. ניתן ליצור יומן שיהיה נגיש לכל האנשים בארגון (או לקבוצת משנה של משתמשים). לדוגמה, ייתכן שתרצו ליצור יומן קבוצתי עבור אירועים כגון חופשות צוות ופגישות קבועות.

האם ניתן להעביר ולסנכרן את כל היומנים שלי?

כן. האפשרויות להעביר יומן זמינות עבור סוגים רבים של יומנים, כולל יומנים של ®Microsoft ושל ®IBM. מידע נוסף על הכלים העומדים לרשותכם להעברת נתונים אל Google Workspace, ניתן למצוא בכתובת העברת נתוני הארגון שלך אל Google Workspace . למי שרוצים לשלב בין יומן Google ו-Microsoft Exchange, כדאי לבדוק את הכלי שפיתחנו לשם כך, הנקרא שיתוף וסינכרון יומנים. למידע נוסף על סינכרון בין יומן Google ל-IBM Notes, יש להיכנס אל אפשרויות בהעברת נתונים מ-IBM Notes.

האם יש ביומן Google תזכורות לאירועים?

כן. כברירת מחדל, יומן Google מציג תזכורת קופצת עשר דקות לפני אירוע. ניתן לשנות את מועדי התזכורות בהגדרות של היומן.

רוצים להתחיל עוד היום? זה קל!

זקוקים לתמיכה? אפשר לפנות אלינו מסביב לשעון ‒ באימייל, בצ'אט ובטלפון ‒ ולשוחח עם נציג אנושי.

לניסיון חינם