Toplantılar için akıllı planlama

İş arkadaşlarınızın uygunluk durumunu kontrol ederek veya onların takvimlerini tek görünümde katmanlar halinde görerek etkinlikleri hızlı bir şekilde planlayın. Takvimleri kişilerin etkinliğin tüm ayrıntılarını görecekleri veya yalnızca uygun olup olmadığınızı öğrenecekleri şekilde paylaşabilirsiniz.

Dizüstü bilgisayarınızdan, tabletinizden veya telefonunuzdan erişin

Planlamanızı telefonunuzdan veya tabletinizden görüntüleyin veya düzenleyin. Optimize edilmiş mobil uygulamalarımızı kullanın veya telefonunuzun yerleşik takvimi ile senkronize edin.

Takvimleri web üzerinde yayınlayın

Kolay takvim yayınlama ile özel etkinlikleri müşterilerle paylaşın veya kişilerin ne zaman uygun olduğunuzu bilmesini sağlayın. Ayrıca, takvimler doğrudan Google Sites'a entegre edilebilir.

Eski sistemlerden kolay geçiş

İş takviminizi Exchange, Outlook veya iCal'den veya doğrudan .ics ve .csv dosyalarından kolayca taşıyın.

Toplantı odalarının veya paylaşılan kaynakların müsait olup olmadıklarını görün

Konferans odalarına göz atıp rezerve ederken, kapasite ve ekipman hakkında ayrıntılı bilgileri de görebilirsiniz. Paylaşılan odaları veya kaynakları ayarlamak ve etkinliklere eklemek kolaydır.

Çalışanlara zaten aşina oldukları araçları sağladığımızdan hızla adapte olabiliyorlar ve Takvim ile nasıl bir toplantı ayarlanacağı veya ekip arkadaşlarıyla nasıl doküman paylaşılacağı gibi konularda endişe duymadan hemen çalışmaya başlayabiliyorlar.

Mike Salguero

Size Özel

Takvim ile ilgili sık sorulan sorular

Grup takvimi oluşturabilir miyim?

Evet. Kuruluşunuzdaki herkes (veya bir kullanıcı alt kümesi) tarafından erişilebilen bir takvim oluşturabilirsiniz. Örneğin, ekip tatilleri ve düzenli toplantılar gibi etkinlikler için bir grup takvimi isteyebilirsiniz.

Tüm takvimlerimi taşıyabilir ve senkronize edebilir miyim?

Evet. Microsoft® ve IBM® ortamları dahil olmak üzere birçok takvim türü için takvim taşıma seçenekleri vardır. Google Workspace'e veri taşıma işlemlerinde kullanılabilecek araçlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için Kuruluşunuzun verilerini Google Workspace'e taşıma başlıklı makaleye göz atın. Microsoft Exchange ve Google Takvim'in birlikte çalışmasına izin verme hakkında bilgi edinmek için Calendar Interop aracını inceleyin. Google Takvim ve IBM Notes'u senkronize etmeyle ilgili ek bilgiler için IBM Notes'tan taşıma sırasında kullanılabilen seçenekler başlıklı makaleye göz atın.

Google Takvim'de etkinlik hatırlatıcıları var mı?

Evet. Varsayılan olarak, Google Takvim bir etkinlikten 10 dakika önce bir açılır hatırlatıcı görüntüler. Hatırlatıcı zamanlarını Takvim'in ayarlarında değiştirebilirsiniz.

Hemen başlamak çok kolay.

Yardıma ihtiyacınız olursa e-posta, sohbet ve telefon yoluyla gerçek bir kişiden 7/24 destek alabilirsiniz.

Ücretsiz test edin