Chytré plánování schůzek

Plánování schůzek je hračka, když můžete snadno zkontrolovat, kdy mají vaši kolegové čas. A když si necháte zobrazit jejich kalendáře všechny najednou, najdete volné okénko raz dva. Když svůj kalendář sdílíte, můžete si vybrat, jestli se mají ostatním zobrazovat podrobnosti o vašich událostech, nebo jestli mají pouze vidět, kdy máte čas.

Přístup z notebooku, tabletu nebo telefonu

Své události můžete pohodlně prohlížet a upravovat i ve svém telefonu nebo tabletu. Stačí používat naše optimalizované mobilní aplikace nebo synchronizovat data s kalendářem integrovaným ve vašem telefonu.

Publikujte kalendáře na webu

Chcete dát svým zákazníkům vědět o speciálních událostech? Nebo potřebujete, aby lidé věděli, kdy vás mohou zastihnout? S funkcí publikování kalendáře je to hračka. Kalendáře můžete také přímo integrovat do Webů Google.

Snadná migrace ze starších systémů

Svůj pracovní kalendář můžete migrovat ze systémů Exchange, Outlook či iCal nebo přímo ze souborů .ics a .csv.

Podívejte se, jestli jsou konferenční místnosti volné a sdílené zdroje dostupné

Rezervujte si konferenční místnost, jakou potřebujete. Při procházení uvidíte podrobné informace o kapacitě místnosti a dostupném vybavení. Místnosti nebo jiné zdroje jednoduše nastavíte jako sdílené, takže je můžete přidat k události v Kalendáři.

Když dáte zaměstnancům nástroje, které už znají, rychleji se přizpůsobí a můžou se hned pustit do práce, aniž by si museli lámat hlavu s tím, jak mají v Kalendáři nastavit jednání nebo sdílet dokument se svými kolegy.

Mike Salguero

Custom Made

Časté dotazy ke službě Kalendář

Mohu vytvořit skupinový kalendář?

Ano. Můžete vytvořit kalendář, který bude k dispozici všem členům vaší organizace (nebo pouze skupině uživatelů). Skupinový kalendář by se vám mohl hodit pro takové události, jako jsou dovolené jednotlivých členů týmu nebo pravidelné schůzky.

Mohu migrovat a synchronizovat všechny své kalendáře?

Ano. Migrovat můžete různé typy kalendářů, například kalendáře z prostředí Microsoft® a IBM®. Další informace o dostupných nástrojích pro migraci dat do služby Google Workspace najdete v článku o migraci dat organizace do služby Google Workspace. Informace o tom, jak umožnit spolupráci služeb Microsoft Exchange a Kalendář Google, najdete v článku o nástroji Synchronizace kalendáře. Více informací o synchronizaci Kalendáře Google a služby IBM Notes nabízí článek o možnostech při migraci ze služby IBM Notes.

Umí Kalendář Google připomenout událost?

Ano. Ve výchozím nastavení zobrazí Kalendář Google vyskakovací připomenutí 10 minut před začátkem události. Časy připomenutí událostí můžete měnit v nastavení Kalendáře.

Začněte už dnes – je to snadné.

Pokud potřebujete pomoc, je vám k dispozici nepřetržitá živá podpora na e-mailu, chatu nebo telefonu.

Vyzkoušejte nyní