Календар

Інтегровані онлайн-календарі для командної роботи

  • Витрачайте менше часу на планування, щоб устигати більше, завдяки календарям, якими можна ділитися та які легко інтегруються з Gmail, Диском, Контактами, Сайтами й Meet. Ви завжди знатимете, що у вас далі за планом.

Розумне планування зустрічей

Хочете запланувати подію? Тепер це стало надзвичайно швидко та просто. Миттєво дізнавайтеся, коли ваші колеги вільні, і переглядайте календарі кількох колег одночасно. Ви також можете надавати до календарів різні рівні доступу, щоб користувачі бачили лише потрібні дані.

Доступ із ноутбука, планшета й телефона

Хочете переглядати й редагувати свій розклад із телефона або планшета? Скористайтеся нашими оптимізованими програмами для мобільних пристроїв або синхронізуйте дані з календарем на телефоні.

Публікування календарів у мережі

Щоб сповістити клієнтів про подію або позначити вільний час, просто опублікуйте свій календар. Календарі також повністю інтегровані з Google Сайтами.

Просте переміщення з попередніх систем

Легко перенесіть корпоративний календар зі служб Exchange, Outlook, iCal або завантажте його з файлу .csv чи .ics.

Пошук вільних конференц-залів і ресурсів у спільному доступі

Переглядайте й бронюйте конференц-зали, а також дізнавайтеся їх місткість і наявне обладнання. До подій можна легко додавати відомості про спільні приміщення та ресурси.

Якщо для співробітників інструменти, що вживає компанія, є звичними, вони швидко налагодять свою роботу, адже вони вже знають, як налаштувати зустріч за допомогою Календаря або поділитися документами з колегами.

Майк Салгуеро

компанія Custom Made

Популярні запитання про Календар

Чи можна створити груповий календар?

Так. Ви можете створити календар і надати до нього доступ усім співробітникам організації (або лише певній групі користувачів). З груповим календарем зручно організовувати регулярні зустрічі, копроративи або інші подібні події.

Чи можна перемістити й синхронізувати всі мої календарі?

Так. Опції перенесення доступні для багатьох типів календарів, зокрема Microsoft® та IBM®. Щоб дізнатися більше про інструменти, за допомогою яких можна перенести дані в Google Workspace, перегляньте цю статтю. Докладні відомості про спільну роботу Microsoft Exchange і Google Календаря наведено в описі інструмента "Взаємодія календарів". Докладніше про синхронізацію Google Календаря й IBM Notes читайте в статті про можливості в разі перенесення даних з IBM Notes.

Чи є в Google Календарі нагадування про події?

Так. За замовчуванням за 10 хвилин до початку події в Google Календарі з’являється спливаюче вікно з нагадуванням. За потреби час нагадування можна змінити в налаштуваннях Календаря.

Почніть сьогодні. Усе просто!

Наші фахівці цілодобово надають підтримку електронною поштою, телефоном і в чаті.

Безкоштовна пробна версія