Google Meet

פגישות וידאו מאובטחות לעסק שלכם.

  • תוכלו להבטיח תקשורת רציפה בין חברי הצוות, בעזרת שיחות ועידה ארגוניות בווידאו, הנשענות על התשתית הגלובלית של Google שמצטיינת בחוזק וברמת אבטחה גבוהה. שירות Meet כלול ב-Google Workspace וב-Google Workspace for Education.

המערכת נחשבת אמינה בעיני חברות וארגונים בכל רחבי העולם.

משתמשים בתשתית המאובטחת-משלב-התכנון, בהגנה המובנית, וברשת הבינלאומית המשמשות את Google עצמה, כדי ליהנות מהגנה מיטבית על המידע והפרטיות שלכם. בפגישות הווידאו של ‏Meet‏ הנתונים מוצפנים כשהם בתנועה. יש לנו גם שורת אמצעים נגד שימוש פוגעני, המוחזקים אצלנו באופן קבוע במצב 'מופעל' - כך שהפגישות שלכם מתנהלות בתנאים בטוחים.

פגישות ללא הפרעות

ב-Meet פטרנו אתכם מה"כאב ראש" שבהצטרפות לשיחת וידאו קלאסית בעבודה. אפשר פשוט לקבוע פגישה ולשתף את הקישור. ואין צורך לחשוש שחברי צוות או לקוחות לא יהיו זמינים בחשבון המתאים או שיחסר להם תוסף זה או אחר. עם ממשק מהיר ופשוט וניהול חכם של המשתתפים, שיחות וידאו רבות-משתתפים הופכות לעניין קליל.

מיועד לכל סוגי העסקים

השילוב המלא של Meet ב-Google Workspace מאפשר להצטרף לפגישות ישירות מאירוע ביומן או מהזמנה באימייל. כל המידע החשוב על האירוע מוצג כשאתם מצטרפים מחדר הישיבות, ממחשב, מטלפון או מכל מכשיר אחר.

להצטרף לפגישות מכל מקום

אפשר לצפות בקלות בכל הפגישות שנקבעו לכם להיום ולהצטרף לפגישה בהקשה אחת, ישירות מתוך אפליקציית Gmail לנייד או אפליקציית Meet הייעודית. פגישות המאורגנות על ידי משתמשי Google Workspace גם יוצרות מספר טלפון להצטרפות לכל פגישה, כך שכל אורח מקבל חוויית שימוש מעולה – אפילו תוך כדי תנועה, בלי wifi או נתונים.

לא רק פגישות.

Meet משולב בצורה מלאה ב-Google Workspace. אפשר לקפוץ בקלות לשיחת וידאו מתוך Chat או לשפר את שיתופי הפעולה במסמכים באמצעות התקשרות בווידאו – כל השירותים קשורים זה בזה, כך שתמיד אפשר להתחבר ולשתף פעולה, כשכולם עובדים על אותו המקור.

חיבור במשרד או מרחוק.

בעזרת ציוד ל-Meet‏ אפשר לחבר כל חדר ישיבות וכל מרחב לפגישת וידאו בלחיצה אחת – מחשבים שולחניים, חדרי ישיבות קטנים וגם חדרי הנהלה. הוא פשוט לשימוש, פשוט לניהול ופשוט לפרוס אותו בקנה מידה גדול. אפשר להתקין את כל היחידות תוך דקות ספורות ולנהל אותן אונליין.

חיבור במשרד או מרחוק

מספרי טלפון להצטרפות לכל פגישה.

כשמשתמשים ב-Google Workspace, מצורפים אוטומטית לכל פגישה פרטים ייחודיים להצטרפות באמצעות הטלפון. האורחים יכולים להצטרף במהירות באמצעות הסמארטפון. ויש גם תמיכה נוספת בשיחות באמצעות תוסף חיוג בין-לאומי.

משולב עם Google Workspace.

בכל פגישה יש גישה ישירה למידע מ'יומן Google', וכך ניתן להתעדכן במהירות בסדר היום ובנושאי השיחה.

משתלב מצוין גם עם מערכות אחרות לניהול פגישות.

צוותים המשתמשים ב-Skype for Business או במערכות לניהול פגישות המבוססות על SIP ועל תקני H.323 (למשל, Polycom ו-Cisco) יכולים להצטרף בצורה חלקה לפגישה ב-Meet דרך פלטפורמת Pexip Infinity.

שאלות נפוצות על Google Meet

האם אנשים מחוץ לארגון יכולים להצטרף לשיחה?

בהחלט. למעשה, ניתן לשתף קישור אחד עם כל משתתפי הפגישה, וכך הם יכולים להצטרף אליה בקלות.

האם עליי להתקין תוכנה כלשהי?

למשתמשי Chrome‏,‏ Firefox‏,‏ Safari ו-New Edge - אין צורך להתקין תוספי תוכנה כלשהם. מאחר שמערכת Meet פועלת בשלמותה בתוך הדפדפן. כך שטח התקיפה מוגבל, ואין צורך להפיץ טלאי אבטחה במכונות של משתמשי קצה לעיתים תכופות. המשתמשים במכשירים ניידים כן יידרשו להתקין את אפליקציית Meet מתוך חנות האפליקציות של Apple או מחנות Google Play.

האם נדרש שירות של צד שלישי כדי להצטרף לשיחה באמצעות הטלפון?

לא. ב-Google Workspace, לכל פגישה שקובעים אפשר להקצות מספר טלפון וקוד אימות, ומעבר לכך לא נדרשות הגדרות מיוחדות כדי שיהיה אפשר להצטרף מרחוק. פרטים נוספים על כך ניתן למצוא במסמכי התיעוד בנושא 'הצטרפות באמצעות הטלפון' .

רוצים להתחיל עוד היום? זה קל!

זקוקים לתמיכה? אפשר לפנות אלינו מסביב לשעון ‒ באימייל, בצ'אט ובטלפון ‒ ולשוחח עם נציג אנושי.

לניסיון חינם