Google Meet

Bezpečné videokonference pro vaši firmu.

  • Pomozte svému týmu zůstat bezpečně v kontaktu díky firemním videokonferencím využívajícím rozsáhlou a bezpečnou globální infrastrukturu společnosti Google. Služba Meet je součástí verzí Google Workspace, Google Workspace Essentials a Google Workspace for Education.

Důvěra firem z celého světa.

Využijte stejnou infrastrukturu zabezpečení, integrovanou ochranu a globální síť, jaké používá společnost Google k zabezpečení vašich informací a ochraně vašeho soukromí. Konference Meet jsou šifrovány při přenosu a díky našim četným opatřením proti zneužití, která jsou ve výchozím nastavení zapnuta, jsou vaše schůzky bezpečné.

Technicky a organizačně dokonalé schůzky.

Se službou Meet se k pracovním videohovorům připojíte zcela bez starostí. Prostě jen nastavíte schůzku a pošlete odkaz. Nemusíte se trápit tím, jestli mají spolupracovníci, klienti nebo zákazníci správný účet nebo plugin. Díky rychlému a snadno použitelnému rozhraní a chytré správě účastníků jsou videohovory s více účastníky úplná hračka.

Navrženo pro všechny typy firem.

Služba Meet je plně integrovaná do Google Workspace, takže se ke schůzce můžete připojit přímo z události v Kalendáři nebo e-mailové pozvánky. Všechny důležité informace o schůzce máte po ruce, ať se připojujete prostřednictvím počítače, telefonu nebo z konferenční místnosti.

Připojujte se ke schůzkám odkudkoli.

Všechny schůzky naplánované na určitý den si můžete snadno zobrazit a připojit se k nim pouhým klepnutím přímo z mobilní aplikace Gmail nebo speciální aplikace Meet. Schůzky pořádané uživateli Google Workspace také mají číslo k připojení po telefonu, takže se jí jako host mohou snadno účastnit i ti, kdo jsou na cestách bez přístupu k Wi-Fi nebo datovému připojení.

Více než schůzky.

Služba Meet je plně integrovaná s Google Workspace. Z Chatu lze bez problému přejít do videohovoru a spolupráci na dokumentech vylepšit připojením přes video – vše je propojené, takže se můžete propojit kdykoli a spolupracovat s ohledem na kontext.

Připojte se v práci nebo na dálku.

K videoschůzce můžete díky Meet hardwaru jediným kliknutím připojit libovolnou konferenční místnost nebo jiný prostor – od počítače přes malou konferenční místnost až po zasedací síň. Je snadné ho používat, spravovat i implementovat bez ohledu na počet účastníků schůzky. Všechny přístroje lze nastavit během několika minut a spravovat na webu.

Připojte se v práci nebo na dálku

Telefonní čísla pro každou schůzku.

Služba Google Workspace pro každou schůzku automaticky nabízí informace o připojení po telefonu. Hosté se mohou na chytrém telefonu připojit pouhým klepnutím. K dispozici je také doplněk Mezinárodní volání, který nabízí rozšířenou podporu volání.

Integrace se službou Google Workspace.

Informace z Kalendáře Google jsou dostupné přímo v rámci schůzky, abyste se mohli rychle seznámit s agendou a podrobnostmi o schůzce.

Podpora dalších řešení pro schůzky.

Týmy, které používají službu Skype pro firmy nebo videokonferenční systémy založené na standardech SIP a H.323 (např. Polycom a Cisco), se mohou ke schůzce Meet snadno připojit prostřednictvím platformy Pexip Infinity.

Časté dotazy ke službě Google Meet

Mohou se k hovoru připojit externí účastníci?

Určitě. Stejný odkaz můžete sdílet se všemi účastníky schůzky, takže se snadno spojíte se všemi, s nimiž potřebujete.

Musím si něco instalovat?

Uživatelé prohlížečů Chrome, Firefox, Safari a nový Edge si nemusí instalovat žádné pluginy ani software. Služba Meet funguje v prohlížeči. Tím se omezují možnosti útoků na službu Meet a nejsou nutné časté bezpečnostní opravy pro zařízení koncových uživatelů. Na mobilní zařízení je nutné nainstalovat aplikaci Meet z obchodu App Store společnosti Apple nebo Google Play.

Je pro telefonický přístup nutná externí služba?

Ne. Služba Google Workspace umožňuje přidat ke každé schůzce telefonní číslo a PIN, aniž byste museli konfigurovat cokoli dalšího. Další podrobnosti najdete v článku o připojení po telefonu.

Začněte už dnes – je to snadné.

Pokud potřebujete pomoc, je vám k dispozici nepřetržitá živá podpora na e-mailu, chatu nebo telefonu.

Vyzkoušejte nyní