Google Meet

Проводьте захищені відеозустрічі зі своїми колегами.

  • Завдяки цьому корпоративному засобу для відеоконференцій на базі надійної та захищеної глобальної інфраструктури Google ваша команда зможе завжди залишатися на зв'язку. Meet включено в пакети Google Workspace і Google Workspace for Education.

Сервіс, якому вже довіряє багато компаній по всьому світу

Система Google – це безпечна інфраструктура, вбудовані засоби захисту й глобальна мережа, які дають змогу захистити ваші дані й конфіденційність. Відеозустрічі Meet шифруються під час передачі сигналу, а ввімкнені за умовчанням засоби захисту від порушень допомагають додатково убезпечити ваше спілкування.

Зустрічі без перепон

За допомогою Meet ви легко зможете почати відеодзвінок на роботі та запросити до нього користувачів. Просто налаштуйте зустріч і поділіться з іншими посиланням на неї. При цьому не має значення, якими обліковими записами чи плагінами користуються ваші колеги та клієнти. Завдяки швидкому зручному інтерфейсу й розумному керуванню учасниками ви зможете легко запросити на відеодзвінок потрібних людей і поспілкуватися з ними.

Ідеальне рішення для компаній будь-яких типів

Повна інтеграція додатка Meet із Google Workspace дає змогу приєднуватися до зустрічей просто з подій Календаря або запрошень в електронних листах. Це можна зробити як із комп’ютера й телефона, так і з конференц-залу, при цьому вся важлива інформація про подію завжди буде під рукою.

Приєднуйтеся до зустрічей у дорозі

У мобільних додатках Gmail і Meet можна переглядати всі заплановані на день зустрічі та легко приєднуватися до них. Коли зустріч створює користувач Google Workspace, до неї додається номер телефону для з'єднання, тому учасники можуть приєднуватися навіть у дорозі, якщо в них немає доступу до Wi-Fi або мобільного Інтернету.

Більше ніж просто зустрічі

Meet повністю інтегровано в Google Workspace. Ви можете легко розпочати виклик із сервісу Chat або працювати над документами разом з іншими людьми, використовуючи відеозв'язок. Усі функції зв'язані між собою, завдяки чому користувачам зручно обговорювати потрібні теми та співпрацювати над матеріалами.

Підключайтеся з офісу чи віддалено

З обладнанням для Google Meet ви зможете приєднатися до відеозустрічі з персональної настільної станції, невеликої переговорної кімнати або великого конференц-залу, просто натиснувши кнопку. Це зручне обладнання налаштовується за лічені хвилини й адмініструється онлайн, і за потреби ви зможете легко облаштувати додаткові кімнати.

Підключайтеся з офісу чи віддалено

Номер телефону для з’єднання для кожної зустрічі

Якщо ви користуєтеся пакетом Google Workspace, для кожної зустрічі автоматично генеруватимуться дані для підключення з телефону. Учасники зможуть легко приєднатися зі смартфона, просто натиснувши кнопку. Додатково пропонується підписка на міжнародні дзвінки в Google Meet.

Інтеграція з Google Workspace

Інформація з Google Календаря відображається безпосередньо у відомостях про зустріч, тож ви легко зможете зорієнтуватися в порядку денному й деталях зустрічі.

Сумісність з іншими рішеннями для проведення зустрічей

Команди, які використовують Skype для бізнесу або інші системи для проведення конференцій на основі протоколів SIP та H.323 (наприклад, Polycom і Cisco), можуть без проблем приєднуватися до зустрічей у Meet через платформу Pexip Infinity.

Поширені запитання про Google Meet

Чи можуть люди за межами організації приєднуватися до дзвінків?

Звичайно. Ви можете поділитись одним і тим же посиланням з усіма учасниками зустрічі. Так значно легше зібрати потрібних людей.

Чи потрібно встановлювати щось на пристрій?

Користувачам Chrome, Firefox, Safari й Edge не потрібно встановлювати спеціальні плагіни або програмне забезпечення, адже Meet повністю працює у веб-переглядачі. Це дає змогу звузити коло потенційних атак на Meet і виключає потребу регулярного встановлення виправлень системи безпеки на комп'ютерах кінцевих користувачів. Щоб використовувати Meet на мобільному пристрої, установіть додаток із Google Play або Apple App Store.

Чи потрібен сторонній сервіс, щоб приєднатися по телефону?

Ні. У Google Workspace можна додавати номер телефону та PIN-код до кожної зустрічі – при цьому інші налаштування не потрібні. Докладні відомості можна переглянути в цій статті.

Почніть сьогодні. Усе просто!

Наші фахівці цілодобово надають підтримку електронною поштою, телефоном і в чаті.

Безкоштовна пробна версія