Google Meet

İşiniz için görüntülü toplantıları güvence altına alın.

  • Google'ın sağlam ve güvenli altyapısını temel alan kurumsal düzeydeki video konferans hizmetiyle ekibinizin güvenle bağlantıda kalmasını sağlayın. Meet; Google Workspace, Google Workspace Essentials ve Google Workspace for Education sürümlerine dahildir.

Dünyanın dört bir yanında işletmeler bize güveniyor.

Bilgilerinizi güvence altına almak ve gizliliğinizi korumak için siz de Google'ın kullandığı "yapısı gereği güvenli" altyapıdan, yerleşik koruma özelliklerinden ve global ağdan yararlanın. Meet'teki görüntülü toplantılar iletim sırasında şifrelenir ve varsayılan olarak etkin durumda tuttuğumuz bir dizi kötüye kullanım karşıtı önlem sayesinde toplantılarınız güvende kalır.

Kesintisiz toplantıların keyfini sürün.

Meet, iş yerinden görüntülü görüşmeye katılmanın sıkıntılarını geçmişte bırakıyor. Bir toplantı oluşturup bağlantıyı paylaşmanız yeterli. Artık ekip arkadaşlarınızın ya da müşterilerin doğru hesaba veya eklentilere sahip olması gerekmiyor. Hızlı, pratik arayüzü ve akıllı katılımcı yönetimi sayesinde çok sayıda kişinin katıldığı görüntülü görüşmeler düzenlemek artık çok kolay.

Her çeşit işletme için tasarlandı.

Meet, Google Workspace'le tam bir entegrasyon içinde çalışır. Böylece, toplantılara doğrudan bir Takvim etkinliği ya da e-posta davetinden katılabilirsiniz. Bilgisayardan, telefonla ya da konferans odasından katılmanız fark etmez. Önemli etkinlik ayrıntıları tam ihtiyaç duyduğunuz anda karşınızdadır.

Hareket halindeyken toplantılara katılın.

Doğrudan Gmail mobil uygulamasından veya özel Meet uygulamasından, belirli bir gün için planlanan tüm toplantılarınızı kolayca görebilir ve tek dokunuşla toplantıya katılabilirsiniz. Google Workspace kullanıcıları tarafından düzenlenen her toplantı için bir de aranacak telefon numarası oluşturulur. Böylece, hareket halindeyken kablosuz ağ veya veri bağlantısı olmadığında bile kullanıcılar harika bir toplantı deneyimi yaşayabilir.

Toplantıdan fazlası.

Meet, Google Workspace ile tam olarak entegredir. Chat'ten sorunsuz şekilde görüntülü bir görüşmeye atlayabilir veya görüntülü görüşme üzerinden bağlantı kurarak dokümanlar üzerinde ortaklaşa çalışmayı bir üst düzeye taşıyabilirsiniz. Her şey birbirine bağlı olduğundan dilediğiniz zaman bağlantı kurarak ilgili bağlamda ortak çalışma gerçekleştirebilirsiniz.

Ofisten veya uzaktan bağlanın.

Meet hardware, küçük konferans odalarından büyük toplantı salonlarına kadar herhangi bir toplantı odasını ya da mekanını görüntülü toplantılara tek bir tıklamayla bağlar. Geniş ölçekte kullanım, yönetim ve dağıtım süreçlerinin basit olması, tüm birimlerin birkaç dakikada kurulup online olarak yönetilmesine olanak tanır.

Ofisten veya uzaktan bağlanın

Her toplantı için ayrı bir telefon numarası.

Google Workspace'te her toplantıya otomatik olarak telefonla katılma bilgileri eklenir. Bu sayede davetliler, toplantıya akıllı telefonlarından tek dokunuşla hızlıca katılabilir. Ayrıca, genişletilmiş arama desteği için Telefonla Global Bağlantı eklentisinden de yararlanabilirsiniz.

Google Workspace ile entegre.

Google Takvim'den alınan bilgiler, gündemi ve toplantının ayrıntılarını hızlıca öğrenebilmeniz için doğrudan toplantıya aktarılır.

Diğer toplantı çözümleriyle de kullanılabilir.

Skype for Business veya SIP ve H.323 standartlarını temel alan toplantı sistemleri (ör. Polycom ve Cisco) kullanan ekipler, Pexip Infinity Platform üzerinden Meet toplantılarına sorunsuz şekilde katılabilir.

Google Meet ile ilgili sık sorulan sorular

Görüşmeye dışarıdan katılımcılar da katılabilir mi?

Tabii ki. Aynı bağlantıyı tüm toplantı katılımcılarıyla paylaşabilirsiniz. Böylece, katılmasını istediğiniz herkesi görüşmeye dahil etmek daha da kolaylaşır.

Herhangi bir şey yüklememe gerek var mı?

Chrome, Firefox, Safari ve yeni Edge'de herhangi bir eklenti veya yazılım yüklenmesi gerekmez. Meet, söz konusu tarayıcılarda tüm işlevleriyle çalışır. Bu işleyiş biçimi, Meet'in saldırılara maruz kalabileceği ortamları ve son kullanıcı makinelerine sık sık güvenlik yamaları aktarma gereksinimini azaltmaktadır. Mobil cihazlarda ise Apple App Store veya Google Play Store'dan Meet uygulamasını indirmenizi istiyoruz.

Telefonla erişim için bir üçüncü taraf hizmeti gerekli mi?

Hayır. Google Workspace kullanıyorsanız herhangi bir yapılandırmaya gerek kalmadan her toplantınıza bir telefon numarası ve PIN ekleyebilirsiniz. Daha fazla bilgi için telefonla katılma dokümanlarını inceleyin.

Hemen başlamak çok kolay.

Yardıma ihtiyacınız olursa e-posta, sohbet ve telefon yoluyla gerçek bir kişiden 7/24 destek alabilirsiniz.

Ücretsiz test edin