Gmail logo

Gmail

Güvenli iş e-postası ve çok daha fazlası

Gmail'in en son sürümüyle sizin için önemli olan şeylere odaklanmak daha kolay. Güvenli ve reklamsız e-posta hizmetimiz Gmail ile sesli veya görüntülü görüşmeler yapabilir, paylaşılan dosyalar ve görevler sayesinde proje çalışmalarınızı kontrol altında tutabilirsiniz.

Gmail shown on a laptop and mobile display

@sirketiniz uzantılı size özel e-posta adresi

Şirketinizdeki tüm çalışanlara gamze@sirketiniz ve burcin@sirketiniz gibi profesyonel e-postalar vererek müşterilerinizin gözündeki itibarınızı artırın. satis@sirketiniz gibi grup posta listeleri de oluşturabilirsiniz.

@sirketiniz uzantılı size özel e-posta adresi

Sağlam entegrasyonlar

Google Meet veya Google Chat'i kullanarak iş arkadaşlarınızla bağlantıya geçebilir, Takvim'den davet gönderebilir, görev listenize bir madde ekleyebilir, üstelik tüm bunları (ve daha fazlasını) Gmail'den ayrılmadan yapabilirsiniz. Ayrıca, Google Workspace Eklentileri'ni kullanarak en sevdiğiniz üçüncü taraf uygulamalara yan panelden bağlanmanız da mümkün.

Sağlam entegrasyonlar

Basit görevler için akıllı öneriler

Akıllı Yanıt, Akıllı Yazma, dil bilgisi önerileri ve otomatik hatırlatmalar gibi önerilen işlemler, yaptığınız işe hakim olmanıza ve basit görevleri yerine getirmenize yardımcı olur. Böylece zamanınızı daha verimli şekilde kullanabilirsiniz.

Basit görevler için akıllı öneriler

Sizi tehditlere karşı korumak için tasarlandı

Gmail, güvenliğinizi sağlamak için var gücüyle çalışmaktadır. Makine öğrenimi modellerimiz sayesinde spam, kimlik avı ve kötü amaçlı yazılım içerikli e-postaların kullanıcılarımıza ulaşmasını %99,9 oranında engelliyoruz.

Sizi tehditlere karşı korumak için tasarlandı

Diğer araçlarınızla çalışır

Gmail uygulaması Microsoft Outlook, Apple Mail ve Mozilla Thunderbird gibi masaüstü istemcilerle uyumlu çalışır. Outlook kullanıcıları e-postaları, etkinlikleri ve kişileri Google Workspace ile senkronize edebilir.

Outlook ve eski hizmetlerden kolay taşıma olanağı

Outlook, Exchange veya Lotus'taki e-postalarınızı, önemli iletilerinizi korumaya yardımcı olan özel araçlarla kolayca taşıyın.

%99,9 çalışma süresi garantisi, %0 planlı kesinti

365 gün, 7/24 kesintisiz hizmet almak için Google'ın dünya genelindeki güvenli, sağlam altyapısına güvenebilirsiniz. Otomatik yedeklemeler, spam'den koruma ve sektör lideri güvenlik önlemleri işletmenizin verilerini korumanıza yardımcı olur.

Gmail ile ilgili sık sorulan sorular

Gmail'in ücretli sürümünün farkı nedir?

Ücretli Gmail şunları içerir: özel e-posta adresi (@sirketiniz.com), sınırsız grup e-posta adresi, %99,9 garantili çalışma süresi, kişisel Gmail'in iki katı depolama alanı, sıfır reklam, 7/24 destek, Google Workspace Sync for Microsoft Outlook ve daha fazlası.

Bir kullanıcı birden fazla e-posta adresi alabilir mi?

Evet. Bir kullanıcı e-posta takma adları oluşturarak birden fazla e-posta adresine sahip olabilir. Her kullanıcı için 30 adede kadar e-posta takma adı ekleyebilirsiniz.

Mevcut e-postamı Google Workspace'e taşıyabilir miyim?

Evet. Microsoft® ve IBM® Notes® gibi eski ortamlarınızdaki e-postalarınızı içe aktarabilirsiniz. Google Workspace'e veri taşıma hakkında daha fazla bilgi edinmek için Kuruluşunuzun verilerini Google Workspace'e taşıma başlıklı makaleye göz atın.

E-postalarınızı taşımaya hazır değil misiniz? Google Workspace Essentials'ı inceleyin.

Hemen başlamak çok kolay.

Yardıma ihtiyacınız olursa e-posta, sohbet ve telefon yoluyla gerçek bir kişiden 7/24 destek alabilirsiniz.