Gmail ürün logosu

İşletmeniz için Gmail'i edinin

Özel e-posta adresi kullanarak profesyonel bir izlenim bırakın ve müşterilerinizin güvenini kazanın. Gmail ve Google Workspace, işletmenizi büyütmenizi kolaylaştırır.

Ücretsiz test edinSatış ekibiyle iletişime geçin
Görselde, iş arkadaşıyla Gmail'de planladığı bir Meet görüşmesi yapan kullanıcı yer alıyor.
Gmail işletme hesabının avantajları

Gmail üzerinden özel bir e-posta adresi kullanmak işletmeler için daha avantajlıdır.

Marangozluk atölyesinde Gmail ve Google Workspace ile iş e-posta adresi oluşturma hakkında iş arkadaşıyla konuşan dizüstü bilgisayarlı kadın.

Size özel, @şirketiniz uzantılı e-posta adresi

Profesyonel e-posta adresleri kullanarak müşterilerin güvenini kazanın. Çalışanların e-posta erişimini yönetin ve posta listelerini gruplandırın.

Marangozluk atölyesinde Gmail ve Google Workspace ile iş e-posta adresi oluşturma hakkında iş arkadaşıyla konuşan dizüstü bilgisayarlı kadın.

Kullanıcı başına 30 GB üzeri depolama alanı ve daha fazlası

Kullanıcı başına 30 GB Drive depolama alanını Dokümanlar, E-Tablolar ve Slaytlar gibi Google uygulamalarında kullanabilir ve tüm iş e-postalarınız ile dosyalarınızı depolayabilirsiniz.

Drive depolama alanı arayüzünün stilize edilmiş hali ve üzerine yerleştirilmiş Drive, Gmail ve Fotoğraflar depolama alanı verileri.

Gelişmiş güvenlik ile güvende kalın

İşletmelere yönelik tüm Gmail hesaplarında kullanıcılarınızı güvende tutacak iki faktörlü kimlik doğrulama ve kimlik avı koruması (Gmail, saldırıların %99,9'unu yapılmadan önce engeller.) gibi özellikler bulunur.

Kafede tablet kullanan bir garsona sipariş veren çift. Görüntünün yanında Gmail simgesi ve 2 Adımlı Doğrulama uyarısı bulunmaktadır.

Yapay zeka destekli Gmail

Akıllı Yanıt, Akıllı Yazma, dil bilgisi önerileri ve otomatik hatırlatmalar gibi önerilen işlemler işlerinize yoğunlaşmanıza ve basit görevleri yerine getirmenize yardımcı olur. Böylece zamanınızı daha verimli şekilde kullanabilirsiniz.

Masaüstü bilgisayarda Gmail arayüzüne yerleştirilmiş Google Chat penceresi.
Google Workspace ürünlerini gösteren bir dizi simge.

Aylık 3 milyardan fazla etkin kullanıcı

Profesyonel bir e-posta adresi mi istiyorsunuz? Workspace ve Gmail ile @işletmeniz şeklinde kolayca bir e-posta adresi oluşturabilirsiniz. Ayrıca, işletmelere yönelik üretkenlik ve ortak çalışma araçlarından oluşan eksiksiz pakete de erişirsiniz. Dünyanın en popüler üretkenlik platformuna katılın.

Ücretsiz test edin
Kalkan logosu üzerinde Google'ın G harfi

Google Workspace, sektördeki en iyi uygulamaları temel alan en sıkı gizlilik ve güvenlik standartlarını destekleyecek şekilde tasarlanmıştır.

Sürekli güncellenen bulut öncelikli, tarayıcı temelli yaklaşım sayesinde yerel cihaz veya uygulamalara ya da e-posta eklerine ihtiyacınız kalmaz.

Çalışanların işlerini istedikleri yerden yapmasına olanak tanıyan ve VPN ihtiyacını ortadan kaldıran sıfır güven yaklaşımına sahip yerleşik denetimler, şifreleme ve doğrulama

Kuruluşunuzun bilgilerini kimlik avı, kötü amaçlı yazılımlar, fidye yazılımları ve tedarik zinciri saldırılarından korumak için global ölçekte çalışma avantajı. Eklenti kullanmanız gerekmez.

Yamaya ihtiyaç duymayan uç noktalar (şirket tarafından sağlananlar veya "Kendi Cihazını Getir" yöntemini kullananlar) ve güçlü hesap devralma korumaları sayesinde herkesin güvenliğini artırın.

İşletme e-postasının temelleri

İşletme e-posta hesabınızı ayarlama

Google Workspace'e kaydolun

İlk 14 gün hiçbir ücret ödemeden kullanabilirsiniz. Ardından işletme ihtiyaçlarınıza uygun bir plan seçebilirsiniz.

Alan adınızı bağlayın veya bir alan adı satın alın

Alanınızı kolayca bağlayabilirsiniz. Kaydolurken Workspace, alan adı satın alabileceğiniz kayıt operatörlerini bulmanıza ya da mevcut alan adınızı bağlamanıza yardımcı olur.

Tüm e-posta adreslerinizi oluşturun

Çalışanlar için e-posta adresleri ve satış@şirketiniz gibi takma adlar oluşturun. Bu işlemden sonra Gmail'i etkin şekilde kullanabilirsiniz.

Ücretsiz test edin

Gmail ile ilgili sık sorulan sorular

 • Ücretli Gmail ile özel e-posta adresi (@sirketiniz.com), sınırsız grup e-posta adresi, %99,9 garantili çalışma süresi, kişisel Gmail'in iki katı depolama alanı, sıfır reklam, 7/24 destek, Microsoft Outlook için Google Workspace Sync gibi pek çok avantaja erişebilirsiniz.

 • Evet. Bir kullanıcı e-posta takma adları oluşturarak birden fazla e-posta adresine sahip olabilir. Her kullanıcı için 30 e-posta takma adı ekleyebilirsiniz.

 • Evet. Microsoft® ve IBM® Notes® gibi eski ortamlarınızdaki e-postalarınızı içe aktarabilirsiniz. Google Workspace'e veri taşıma hakkında daha fazla bilgi edinmek için Kuruluşunuzun verilerini Google Workspace'e taşıma adlı makaleyi inceleyin.

  E-postanızı taşımaya hazır değil misiniz? Google Workspace Essentials'a göz atın.

 • Google Gmail ürün logosu

  Kullanmaya hemen kolayca başlayın

  Yardıma ihtiyacınız olursa e-posta, sohbet ve telefon yoluyla destek ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz.

  Ücretsiz test edin