Логотип продукту Gmail

Отримайте Gmail для своєї компанії

Створіть персоналізовану електронну адресу, яка матиме професійний вигляд і завоює довіру клієнтів. З Gmail і Google Workspace ви зможете легко розвивати свій бізнес.

Безкоштовна пробна версіяЗв’язатися з відділом продажів
Чоловік проводить у Meet дзвінок із колегою, запланований за допомогою Gmail.
Переваги створення облікового запису Gmail для компанії

Персоналізована електронна адреса Gmail – чудове рішення для компанії

Жінка в столярній майстерні тримає ноутбук у руках і говорить із колегою про створення корпоративної електронної адреси за допомогою Gmail і Google Workspace.

Персоналізована електронна адреса (@nazvakompanii)

Завойовуйте довіру клієнтів завдяки професійній електронній адресі. Легко керуйте доступом працівників до електронної пошти й груповими списками розсилки.

Жінка в столярній майстерні тримає ноутбук у руках і говорить із колегою про створення корпоративної електронної адреси за допомогою Gmail і Google Workspace.

Понад 30 ГБ сховища на користувача й додаткові функції

Зберігайте робочі листи й файли додатків Google (зокрема Документів, Таблиць і Презентацій) у сховищі Диска обсягом понад 30 ГБ на користувача.

Стилізована версія інтерфейсу сховища на Диску, на яку накладено дані Диска, Gmail і Фото.

Розширені налаштування безпеки для кращого захисту даних

У всіх корпоративних облікових записах Gmail можна ввімкнути двохетапну перевірку й захист від фішингу (Gmail блокує 99,9% атак іще до того, як вони відбудуться), щоб убезпечити дані користувачів.

Пара робить замовлення в офіціанта в кав’ярні за допомогою планшета. Біля зображення показано значок Gmail і сповіщення про двохетапну перевірку.

Gmail на основі ШІ

У Gmail доступні такі функції, як "Швидка відповідь", "Розумний ввід", пропозиції граматичних виправлень і нагадування, тож ви зможете легко стежити за справами й виконувати прості завдання, а отже – ефективніше використовувати свій час.

Вікно Google Chat, вбудоване в інтерфейс Gmail на стаціонарному комп’ютері.
Рядок значків продуктів Google Workspace.

Понад 3 мільярди активних користувачів щомісяця

Хочете створити професійну корпоративну електронну адресу? З Workspace і Gmail налаштувати електронну адресу @nazvakompanii стало ще простіше. Крім того, ви отримаєте доступ до всіх інструментів, необхідних для продуктивної спільної роботи. Приєднуйтеся до найпопулярнішої платформи підвищення ефективності бізнесу.

Безкоштовна пробна версія
Логотип Google у вигляді літери G на щиті

Google Workspace підтримує суворі стандарти конфіденційності й безпеки відповідно до галузевих рекомендацій.

Хмарна інфраструктура з доступом через вебпереглядач дає змогу постійно оновлювати дані – не потрібно використовувати локальні пристрої й нативні додатки або надсилати файли електронною поштою.

Завдяки вбудованим засобам контролю, шифрування й перевірки із застосуванням моделі нульової довіри співробітники можуть працювати звідусіль, не використовуючи мережі VPN.

Ми працюємо глобально, щоб захистити інформацію вашої організації від фішингу, зловмисного програмного забезпечення, програм-вимагачів і атак на ланцюги постачання. Доповнення встановлювати не потрібно.

Комплексний захист завдяки безпечним кінцевим точкам (на наданих компанією або власних пристроях, що використовуються на роботі), до яких не потрібно застосовувати виправлення й потужні інструменти протидії викраденню облікових записів.

Основні відомості про корпоративну електронну адресу

Як налаштувати корпоративний обліковий запис електронної пошти

Зареєструйтеся в Google Workspace

Перші 14 днів безкоштовно. Після цього ви зможете вибрати план відповідно до потреб своєї компанії.

Підключіть або придбайте доменне ім’я

Підключити домен легко. Google Workspace допоможе знайти реєстраторів для придбання нового або підключення вже наявного домену.

Створюйте безліч електронних адрес

Налаштуйте електронні адреси для працівників і псевдонімів, як-от prodazhi@nazvakompanii.com. Після цього ви зможете почати роботу з Gmail.

Безкоштовна пробна версія

Популярні запитання про Gmail

 • До платних функцій Gmail належать: персоналізована електронна адреса (@nazvakompanii.com), можливість створювати скільки завгодно електронних адрес для груп, гарантована безвідмовна робота протягом 99,9% часу, удвічі більше місця в особистих скриньках Gmail, відсутність реклами, цілодобова підтримка без вихідних, інструмент синхронізації Google Workspace Sync for Microsoft Outlook і багато іншого.

 • Так. Завдяки псевдонімам в однієї особи може бути кілька електронних адрес. Кожному користувачу можна надати до 30 таких псевдонімів.

 • Так, ви можете імпортувати електронні листи із застарілих середовищ, зокрема поштових систем Microsoft®, IBM® Notes® тощо. Щоб дізнатися більше про перенесення даних у Google Workspace, перегляньте цю статтю.

  Не готові перенести електронні листи? Спробуйте Google Workspace Essentials.

 • Значок продукту Google Gmail

  Почніть сьогодні. Усе просто!

  Наші спеціалісти цілодобово надають підтримку електронною поштою, телефоном і в чаті.

  Безкоштовна пробна версія