Gmail logo

Gmail

Безпечна корпоративна електронна пошта з новими можливостями

Завдяки найновішій версії Gmail ви завжди будете в курсі важливих справ. Gmail тепер не лише безпечний поштовий сервіс без реклами: тут можна спілкуватися, здійснювати голосові та відеовиклики, а також стежити за виконанням проектів, використовуючи можливості завдань і спільного доступу до файлів.

Gmail shown on a laptop and mobile display

Персоналізована електронна адреса (@vashakompaniia)

Корпоративні електронні адреси в домені компанії, як-от tamara@vashakompaniia.com чи petro@vashakompaniia.com, створюють у клієнтів відчуття надійності та довіри. Якщо вам потрібні списки розсилки, створіть групу на зразок prodazhi@vashakompaniia.com.

Персоналізована електронна адреса (@vashakompaniia)

Надійна інтеграція

В інтерфейсі Gmail можна спілкуватися з колегами через Google Meet або Google Chat, надсилати запрошення з Календаря, додавати завдання в список, а також використовувати інші можливості. Крім того, завдяки доповненням Google Workspace ви зможете підключити улюблені сторонні додатки на бічній панелі.

Надійна інтеграція

Інтелектуальні пропозиції для простих завдань

У Gmail доступні такі функції, як "Швидка відповідь", "Розумний ввід", пропозиції граматичних виправлень і нагадування, тож ви зможете легко стежити за справами й виконувати прості завдання, а відповідно, ефективніше використовувати свій час.

Інтелектуальні пропозиції для простих завдань

Захист від загроз

Інженери Gmail докладають усіх зусиль, щоб захистити користувачів. Наші моделі машинного навчання блокують понад 99,9% спаму, фішингових атак і зловмисного програмного забезпечення.

Захист від загроз

Підтримка сторонніх інструментів

Gmail ідеально інтегрується з поштовими клієнтами для комп’ютера, такими як Microsoft Outlook, Apple Mail і Mozilla Thunderbird. А користувачі Outlook можуть синхронізувати з Google Workspace листи, події й контакти.

Простий перехід з Outlook і застарілих сервісів

Ми розробили спеціальні інструменти, завдяки яким ви не втратите жодного важливого повідомлення під час переміщення пошти зі служб Outlook, Exchange чи Lotus.

Гарантована безвідмовна робота протягом 99,9% часу та жодних запланованих простоїв

Завдяки надійній і водночас гнучкій глобальній інфраструктурі Google ваші дані завжди будуть доступні, а найкращі в галузі засоби захисту інформації, блокування спаму й автоматичне резервне копіювання гарантують їх безпеку та надійне збереження.

Популярні запитання про Gmail

Які переваги платної версії Gmail?

До платних функцій Gmail належать: корпоративна електронна пошта (@vashakompaniia.com), можливість створювати скільки завгодно електронних адрес для груп, гарантована безвідмовна робота протягом 99,9% часу, удвічі більше пам’яті в особистих скриньках Gmail, відсутність реклами, цілодобова підтримка без вихідних, інструмент синхронізації Google Workspace Sync for Microsoft Outlook і багато іншого.

Чи може користувач мати кілька електронних адрес?

Так. Завдяки псевдонімам в однієї особи може бути кілька електронних адрес. Кожному користувачу можна надати до 30 таких псевдонімів.

Чи можна перенести в Google Workspace усю наявну пошту?

Так, ви можете імпортувати електронні листи із застарілих середовищ, зокрема поштових систем Microsoft®, IBM® Notes® тощо. Щоб дізнатися більше про перехід на Google Workspace, перегляньте цю статтю.

Якщо ви поки що не хочете переносити електронну пошту, ознайомтеся з можливостями Google Workspace Essentials.

Почніть сьогодні. Усе просто!

Наші фахівці цілодобово надають підтримку електронною поштою, телефоном і в чаті.