Skip to main content
Çözümler
Ürünler
Sektörler
Kaynaklar
Çözümler
Ürünler
Sektörler
Kaynaklar
Lifestyle imagery of team collaborating POPSUGAR, Google Workspace müşterisi
Lifestyle imagery of team collaborating POPSUGAR, Google Workspace müşterisi

Çalışma şeklinizi basitleştirin.

Google Workspace'in iş e-postası, video konferans, bulut depolama alanı ve dosya paylaşımı özelliklerinden yararlanın. Ortak çalışmak ve daha fazlasını başarmak için ekibinizin ihtiyaç duyduğu tüm araçlara sahip olun.

Ücretsiz test edin

Küçük işletmelere sunulan avantajlar

İşletmenizde Gmail kullanın

Google'ın güvenilirlik konusunda lider sunucuları iş e-postanız için %99,9 kesintisiz çalışma garantisi verir. Sektöre yön veren spam filtreleri önemsiz postaları gelen kutunuzdan uzak tutar.

Dosya depolama ve paylaşımı

Bulut depolama alanı sayesinde tüm işlerinizi güvenli bir tek noktada toplayın. Çalışmalarınıza bilgisayar, telefon veya tabletten dilediğiniz zaman erişebilir ve ekip arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

İstediğiniz yerden çalışın

Farklı cihazlarda dokümanlar, e-tablolar ve sunular üzerinde ortak çalışmalar yapın. Gerçek zamanlı ortak düzenleme özelliği, dosyanın en son sürümüne daha hızlı erişmenizi sağlar.

İş sınıfı güvenlik

Cihazların kaybolması veya çalınması ve çalışanların işten ayrılması gibi durumlarda bile tüm şirket verilerini güvende ve koruma altında tutun.

Kolay BT yönetimi

Yeni ekip üyeleri için kurulum sadece birkaç dakikanızı alır. Google Workspace güncellemeleri otomatik olarak yaptığından yazılım güncellemeleri ya da güvenlik yamaları konusunda kaygılanmanız gerekmez.

Sık kullanılan dosya türleriyle çalışın

Microsoft® Word, Excel ve Powerpoint gibi sık kullanılan dosya biçimlerini kolayca açın ve düzenleyin. Ayrıca, Google Workspace kullanmayan kişilere de dosya aktarabilir ve onlarla dosya paylaşabilirsiniz.

Simply Hired Logo

Simply Hired'da, ekipler arasında yeni bir şeffaflık ve ortak çalışma düzeyine ulaştık. Ayrıca, bulut tabanlı çözüm yönetimi daha az kaynak gerektirdiğinden giderlerimiz de azaldı.

Gautam Godhwani CEO ve Kurucu Ortak, Simply Hired

Google Workspace'i ücretsiz deneyin.

Ücretsiz test edin