Запитання за категоріями
  • Розгорнути
  • Згорнути

Огляд

 • Чим відрізняється Google Workspace від безкоштовних додатків Google?

  Пакет Google Workspace має чисельні переваги порівняно з безкоштовними користувацькими додатками Google. Це, зокрема, корпоративна електронна адреса з назвою вашої компанії, удвічі більше місця в хмарі для даних Gmail і Диска, цілодобова підтримка без вихідних телефоном і електронною поштою, гарантована безвідмовна робота корпоративної пошти протягом 99,9% часу, сумісність із Microsoft Outlook, розширені функції безпеки, як-от двоетапна автентифікація й SSO, а також адміністративний контроль над обліковими записами користувачів.

 • Чи можна придбати окремі додатки Google Workspace?

  Ні. Зареєструвавшись у Google Workspace, ви отримуєте доступ до набору інтегрованих додатків, пов'язаних між собою. Наприклад, отримане в Gmail повідомлення можна миттєво перетворити на подію в Календарі. Якщо додати коментар у Документах, Таблицях або Презентаціях, співавтори автоматично отримають сповіщення електронною поштою. Приєднатися до відеозустрічі Meet можна лише одним кліком із пошти або календаря. Користуючись усіма цими інструментами, ви значно підвищите продуктивність праці й рентабельність своїх інвестицій. Утім, ви, безперечно, можете користуватися лише тими сервісами, які виберете самі.

 • Чи замінить Google Workspace програмне забезпечення, що я наразі застосовую?

  Як виявилося, багато наших клієнтів готові відмовитися від наявних офісних інструментів і повністю перейти на Google Workspace, адже в цьому пакеті підтримуються різноманітні формати файлів, зокрема текстові документи, електронні таблиці та презентації. З ними можна колективно працювати в реальному часі, а результати зберігати онлайн на Google Диску. Додатки Google Workspace функціонують на різних пристроях і, на відміну від звичайних додатків для комп’ютерів, не потребують встановлення. Вони також сумісні з файлами, створеними в інших програмах, зокрема Microsoft Office.

Продукти

Gmail

 • Чим Gmail у складі Google Workspace відрізняється від безкоштовної версії Gmail?

  У Google Workspace можна вибрати план, що якнайкраще відповідатиме потребам вашої організації. Окрім Gmail для персонального користування (надається безкоштовно), клієнти Google Workspace можуть отримати облікові записи Workspace Individual і Workspace Business для Gmail за спеціальною ціною, а також додаткові переваги, зокрема збільшене сховище, персоналізовану електронну адресу й професійні макети електронних листів – усе, щоб досягати професійних успіхів. Дізнатися більше можна тут.

 • Чи може користувач мати кілька електронних адрес?

  Так. Завдяки псевдонімам в однієї особи може бути кілька електронних адрес (наприклад, pidtrymka@vashakompaniia). Кожному користувачу можна надати до 30 таких псевдонімів.

 • Чи можна перенести в Google Workspace усю наявну пошту?

  Так. У Google Workspace є інструменти для імпортування інформації зі старих електронних листів і застарілих середовищ, зокрема поштових систем Microsoft®, IBM® Notes® тощо. Докладніше

Календар

 • Чи можна створити груповий календар?

  Так. Ви можете створити календар і надати до нього доступ усім співробітникам організації (або лише певній групі користувачів). З груповим календарем зручно організовувати регулярні зустрічі, копроративи або інші подібні події.

 • Чи можна перемістити й синхронізувати всі мої календарі?

  Так. Ви можете переносити різні типи календарів, зокрема від Microsoft® та IBM®. Дізнайтеся більше про інструменти для перенесення даних у Google Workspace, про взаємодію Microsoft Exchange і Google Календаря та про синхронізацію Google Календаря та IBM Notes.

 • Чи є в Календарі нагадування про події?

  Так. За умовчанням за 10 хвилин до початку події в Календарі з’являється спливаюче вікно з нагадуванням. За потреби час нагадування можна змінити в налаштуваннях Календаря.

Meet

 • Чи зможуть люди за межами організації приєднуватися до дзвінків?

  Звичайно. Ви можете поділитись одним посиланням з усіма учасниками зустрічі. Так значно легше зібрати потрібних людей.

 • Чи захищені зустрічі?

  Так. Усі аудіо- й відеопотоки Meet зашифровано. Користувачі можуть безпечно приєднуватися до зустрічей, навіть якщо вони в цей час працюють віддалено.

 • Чи потрібен сторонній сервіс, щоб набрати номер телефону?

  Ні. Користувачі версії Google Workspace Enterprise можуть додавати номер телефону та PIN-код до кожної своєї зустрічі, причому інші налаштування не потрібні. Докладнішу інформацію наведено в цій статті.

Диск

 • Які типи файлів можна завантажувати на Диск?

  На Google Диск можна завантажувати файли будь-яких типів. Деякі з них також можна конвертувати у формат веб-документів Google (Документи, Таблиці, Презентації тощо).

 • Який обсяг пам’яті на Google Диску я отримую?

  Користувачі безкоштовної версії Google Диска отримують 15 ГБ пам'яті. Обсяг пам'яті для клієнтів Google Workspace залежить від версії пакета. Докладні відомості можна знайти на сторінці з цінами на пакети Google Workspace.

 • Чим Диск у складі Google Workspace відрізняється від безкоштовної версії Диска?

  У Google Workspace ви отримуєте вдвічі більший обсяг пам’яті на Диску, цілодобову підтримку без вихідних телефоном і електронною поштою, розширені звіти та можливість керувати доступом до файлів. Крім того, за додаткову плату ви можете отримати необмежений обсяг пам’яті (якщо у вашій компанії менше 5 користувачів, то кожному з них надається 1 Тб). Докладні відомості наведено на сторінці з тарифними планами Google Workspace.

Документи

 • Чи працюють Документи в режимі офлайн?

  Так. Ця функція доступна у веб-переглядачі Chrome. Якщо ви ним ще не користуєтеся, спробуйте: веб-переглядач безкоштовний і легко встановлюється.

 • Чи можна ділитися файлами з Документів за межами організації?

  Так. Ви можете змінювати налаштування окремо для кожного документа, щоб дозволити потрібним користувачам переглядати, редагувати чи коментувати його.

 • Чи можна конвертувати свої документи у формат Документів?

  Так. У формат Документів можна конвертувати файли різних типів. При цьому оригінальні файли залишаться без змін.

Chat

Таблиці

 • Які формули підтримуються в Таблицях?

  Таблиці підтримують формули, доступні в більшості редакторів електронних таблиць для ПК. За допомогою цих формул можна створювати функції для операцій із даними та розрахунків із числами й сегментами.

 • Чи можна використовувати комбінації клавіш у Таблицях?

  Так. У Таблицях за умовчанням увімкнені комбінації клавіш для виконання багатьох операцій. Вони майже нічим не відрізняються від тих, якими ви вже звикли користуватися.

 • Чи можна конвертувати електронні таблиці у формат Таблиць?

  Так. У формат Таблиць можна конвертувати файли різних типів. При цьому оригінальні файли залишаться без змін.

Форми

 • Чи потрібен обліковий запис Google Workspace, щоб заповнювати форми?

  Ні. Заповнювати анкети й брати участь в опитуваннях у Формах може хто завгодно.

 • Чи можна зробити форму доступною лише для працівників моєї компанії?

  Так. У налаштуваннях спільного доступу для Форм можна вибирати, хто має право переглядати й редагувати ваші опитування.

 • Чи можуть Форми обробляти багато відповідей?

  Так. Форми здатні обробляти такі самі обсяги інформації, що й Таблиці, тобто 2 мільйони клітинок із даними. А це дуже багато.

Презентації

 • Які функції доступні в Презентаціях?

  Ви можете створювати графіки й діаграми, вставляти об’єкти й фігури, форматувати текст і редагувати зображення, додавати анімації тощо.

 • Чи можна конвертувати інші презентації у формат Google Презентацій?

  Так. У формат Презентацій можна конвертувати файли різних типів. При цьому оригінальні файли залишаться без змін.

 • Що таке колективне редагування?

  Колективне редагування означає, що над однією презентацією одночасно можуть працювати кілька користувачів. У налаштуваннях спільного доступу для кожного файлу можна вибрати, хто має право його переглядати й редагувати, а завдяки історії змін ви завжди зможете повернутися до будь-якої з попередніх версій презентації.

Сайти

 • Чи зможуть зовнішні відвідувачі перейти на сайт компанії?

  Так. Люди, які не працюють у вашій організації, зможуть перейти на її сайт навіть без облікового запису Google Workspace. За потреби ви можете обмежити доступ до сайту у відповідних налаштуваннях.

 • Чи можна використовувати попередню версію Сайтів?

  Якщо ваша компанія працює з будь-якою попередньою версією Сайтів, збою в роботі сервісу не буде. Змінюйте сайти та діліться ними, як і раніше.

 • Чи можна придбати домен через компанію Google?

  Якщо вам потрібен домен, Google допоможе придбати його в одного з наших хостинг-партнерів. Для цього просто виберіть під час реєстрації опцію "Придбати новий домен". Потім ми допоможемо налаштувати для нього Google Workspace.

Скрипт додатків Google Apps

 • Навіщо потрібен скрипт додатків Google Apps?

  Завдяки скрипту додатків Google Apps можна легко автоматизувати й інтегрувати сервіси Google Workspace, а також розширювати їх можливості. Приклади його застосування наведено в Галереї рішень.

 • Чи можна використовувати скрипт додатків Google Apps без ліцензії на Google Workspace?

  Так Зі скриптом додатків Google Apps можуть працювати всі користувачі облікових записів Gmail.

 • Як почати роботу зі скриптом додатків Google Apps?

  У Галереї рішень ви знайдете шаблони для виконання повсякденних і складних завдань, у документації – докладні інструкції, а практичні роботи в Центрі розробників Google Workspace допоможуть вам краще опанувати скрипт.

 • Де можна отримати підтримку?

  Якщо у вас з'являться запитання, зверніться по допомогу до учасників спільноти скрипту додатків Google Apps або пошукайте рішення на сайті Stack Overflow.

Консоль адміністратора

 • Як увійти на консоль адміністратора?

  Перейдіть на сторінку admin.google.com. Консоль з’явиться після того, як ви введете свою електронну адресу та пароль.

 • Що таке облікові записи користувачів?

  Обліковий запис потрібен, щоб користувач міг увійти в Google Workspace за допомогою спеціального імені та пароля. Крім того, без облікового запису в користувача не може бути електронної адреси. Також можна створювати службові облікові записи для поштових розсилок або надання користувачам альтернативних електронних адрес.

 • Чи можна змінити області даних за організаційним підрозділом?

  Так. Ви можете розділити місця для збереження даних за організаційним підрозділом. Можна розділяти місця та переміщувати дані скільки завгодно. Докладніше

Сейф

 • Що таке eDiscovery?

  Збереження електронних документів для юридичних цілей, або eDiscovery – це процес пошуку й завантаження електронної інформації. Він також допомагає не втратити дані через плинність кадрів.

 • Що відбувається з даними видалених облікових записів?

  Усі дані, пов’язані з видаленим обліковим записом користувача, вилучаються із системи Google. Тому рекомендуємо призупиняти облікові записи користувачів, а не видаляти їх.

 • Як придбати Google Workspace із Сейфом?

  Пакети G Suite Business і Google Workspace Enterprise включають Сейф. Почавши користуватися безкоштовною пробною версією Google Workspace, ви зможете придбати один із цих пакетів на Консолі адміністратора або в нашому відділі продажів.

Кінцева точка

 • Чи стягується додаткова плата за функцію керування мобільними пристроями?

  Ні. Функція керування мобільними пристроями входить у пакет Google Workspace, оскільки для нас важливо, щоб дані вашої компанії були надійно захищені.

 • Чи підтримується керування мобільними пристроями на пристроях Android та iOS?

  Так! Адміністратори можуть застосовувати положення політики до обох платформ, тож користувачі вільні вибирати, на яких пристроях працювати.

 • Як почати використовувати функцію керування мобільними пристроями?

  Зареєструйтеся, щоб отримати безкоштовну пробну версію Google Workspace. Якщо ви вже користуєтеся пакетом Google Workspace, то можете дізнатися, як увімкнути керування мобільними пристроями на Консолі адміністратора.

Ціни

 • Чим відрізняються пакети Google Workspace?

  Ми пропонуємо клієнтам такі пакети Google Workspace: Basic, Business і Enterprise. У Basic кожному користувачу надається 30 ГБ пам’яті, у Business можна використовувати необмежений обсяг пам’яті й архівувати документи, а Enterprise включає розширені засоби керування й додаткові можливості налаштування. Дізнайтеся більше про пакети Google Workspace.

 • Чи існує безкоштовна пробна версія Google Workspace?

  Так. Нові клієнти можуть безкоштовно користуватися сервісами Google Workspace протягом 14-денного пробного періоду. Зареєструйтеся всього за кілька хвилин і створіть до 10 облікових записів для своєї команди. Надайте платіжні дані, щоб налаштувати обліковий запис (плата стягуватиметься лише після завершення пробного періоду). Скасувати підписку можна коли завгодно. Щоб якнайкраще оцінити можливості Google Workspace протягом пробного періоду, рекомендуємо протестувати роботу принаймні трьох функцій. Наприклад, це можуть бути спільна робота над Документами, відеозустрічі в Meet і використання Gmail на мобільних пристроях.

 • Як придбати пакет Google Workspace?

  Створіть обліковий запис Google Workspace онлайн або зв’яжіться з відділом продажів. Якщо ви зареєструєтесь онлайн, пробна безкоштовна версія автоматично активується на 14-денний термін. Надайте платіжні дані для налаштування облікового запису (плата стягуватиметься лише після завершення пробного періоду). Скасувати підписку можна коли завгодно. Зверніть увагу: працювати з пробною версією пакета можуть не більше ніж 10 користувачів. Якщо ви додасте більше користувачів, пробний період закінчиться, і далі з вас стягуватиметься плата.

 • Як відмовитися від використання пробної версії, якщо зрештою я вирішу не купувати пакет Google Workspace?

  Ви можете будь-коли скасувати підписку на інформаційній панелі Консолі адміністратора в розділі "Платежі". Якщо ви зробите це протягом 14-денного пробного періоду, плата з вас не стягуватиметься. Докладніші відомості наведено в цій статті довідкового центру.

 • Скільки коштує налаштування пакета Google Workspace та переміщення своїх даних?

  Користуючись посібником, ви зможете без додаткових витрат налаштувати пакет Google Workspace і перемістити свої дані. Фахівці нашої служби підтримки за потреби радо вам допоможуть. Якщо ви не хочете займатися налаштуванням пакета й переміщенням даних, зверніться до Партнера Google, щоб дізнатися більше про надання таких послуг і пов’язані з цим витрати.

 • Які способи оплати приймає Google?

  За підписку на Google Workspace можна сплачувати за допомогою міжнародної кредитної картки Visa, MasterCard або American Express. У деяких країнах також можна переказувати кошти з банківського рахунку (це називається "пряме дебетування").

 • Чи можна сплачувати за послуги Google Workspace на річній основі, а не помісячно?

  Оплата раз на рік доступна тільки для деяких країн. Відвідайте нашу сторінку з відомостями про вартість послуг, щоб дізнатися, чи пропонується така можливість у вашій країні.

 • Що означає термін "користувач" у контексті ціноутворення?

  Користувач – це одна персоналізована електронна адреса на зразок imia@vashakompaniia. Завдяки псевдонімам в одного користувача може бути кілька електронних адрес. Псевдоніми електронної адреси для груп (наприклад, pidtrymka@vashakompaniia) не вважаються окремими користувачами. Кожному користувачу можна надати до 30 таких псевдонімів.

 • Якщо я створю псевдоніми електронної адреси для груп, чи потрібно буде платити за кожен псевдонім як за окремого користувача? Якою кількістю псевдонімів може керувати кожен користувач?

  Ні. Завдяки псевдонімам у кожного користувача може бути кілька електронних адрес. Для одного користувача можна додати до 30 псевдонімів електронної адреси.

 • Чи включено використання домену в пакет Google Workspace?

  Ні. Оплата за використання домену не пов’язана з вашим пакетом Google Workspace. Під час реєстрації вкажіть домен для своєї корпоративної електронної пошти. Якщо ви не маєте власного домену, його можна придбати в компанії Google за додаткову плату.

 • Чи приймає компанія Google платежі в різних валютах?

  Так. Під час налаштування платежів потрібно вибрати країну, у якій ви проводите свою діяльність, і бажану валюту. Доступні способи оплати залежать від вибраної країни. Будьте уважні, установлюючи ці налаштування, оскільки змінити їх неможливо.

Безпека

 • Як Google захищає мої дані та запобігає несанкціонованому доступу до них?

  Пакет Google Workspace від самого початку створювався як максимально безпечне хмарне рішення. Технології Google відомі своєю ефективністю й надійністю, їх перевагами можуть користуватися компанії, навчальні заклади та державні установи в усьому світі.
  Технологічність, масштабованість і гнучкість нашої інфраструктури допомагають максимально захистити дані клієнтів. Широка мережа центрів обробки даних працює на базі спеціально спроектованих серверів із нашою власною операційною системою, що забезпечує надійний захист і високу ефективність. Google контролює всі свої апаратні засоби, завдяки чому ми можемо швидко зреагувати на нові загрози.
  У компанії Google працюють кваліфіковані спеціалісти з питань безпеки, зокрема кілька провідних міжнародних експертів із захисту інформації в обчислювальному середовищі. Як і всі наші команди, спеціалісти з безпеки постійно вдосконалюють систему, захищаючи не лише мільйони користувачів Google, а й компанії.
  У Google є чималий досвід у галузі захисту даних від зовнішніх і внутрішніх загроз. Окрім того, ми жорстко обмежуємо та відстежуємо внутрішній доступ до даних користувачів. Він є тільки в невеликої групи працівників, які повинні проходити сувору автентифікацію. Усі їхні дії реєструються в журналах і ретельно перевіряються на предмет несанкціонованого доступу.
  Завдяки нашим фахівцям, технологіям і гнучкості системи ви можете бути впевнені: у Google ваші дані надійно захищені. Докладніше читайте в документі про захист даних у Google Workspace .

 • Чи забезпечується в Google Workspace відповідність стандартам і нормативним вимогам?

  Google Workspace розроблено на основі передового галузевого досвіду з дотриманням жорстких стандартів безпеки й конфіденційності. Завдяки цьому наші служби ідеально підходять клієнтам, для яких важлива відповідність стандартам і нормативним вимогам. Наші угоди передбачають жорсткі договірні зобов’язання щодо права власності на дані, їх використання, безпеки, прозорості та підзвітності.
  Систему Google регулярно перевіряють кілька незалежних компаній. Ці сторонні фахівці аналізують і оцінюють наші методи захисту центрів обробки даних, інфраструктури й робочих процесів на відповідність, зокрема таким стандартам:
  SOC1™, (SSAE-16/ISAE-3402), SOC2™, SOC3™, ISO 27001, ISO 27018:2014 і FedRAMP.
  Докладнішу інформацію про сертифікацію можна переглянути в розділі Безпека та надійність.
  Багато сервісів Google Workspace також відповідають вимогам, визначеним у HIPAA (Закон США про підзвітність і безпеку даних медичного страхування).
  Google Workspace for Education відповідає вимогам законів і норм, які регулюють діяльність навчальних закладів.

 • Чи відповідає Google Workspace вимогам HIPAA (Закон США про підзвітність і безпеку даних медичного страхування)?

  Робота сервісів Google Workspace відповідає Закону США "Про звітність і безпеку медичного страхування" (HIPAA), положення якого регулюють захист, використання й розголошення захищеної медичної інформації (PHI). Якщо клієнти, на яких поширюються положення HIPAA, хочуть користуватися сервісами Google Workspace для обробки та збереження захищеної медичної інформації, вони мають підписати додаток до угоди про ділове партнерство з компанією Google. Перегляньте докладні відомості про відповідність сервісів Google Workspace Закону "Про звітність і безпеку медичного страхування" (HIPAA).

 • Що робить Google, коли отримує урядовий запит на дані?

  Ми поважаємо ваші права на конфіденційність і безпечне зберігання даних у Google і не допускаємо їх порушення, коли виконуємо юридичні вимоги. Коли ми отримуємо запит на певну інформацію, наша команда перевіряє, чи відповідає він юридичним вимогам і правилам Google. Загалом ми надаємо дані лише у відповідь на офіційні законні письмові запити, підписані вповноваженими посадовими особами відповідних установ. Якщо запит надто загальний, ми просимо уточнити його. Докладнішу інформацію можна знайти у Звіті про роботу служб Google.

 • Чи шифрує Google мої дані?

  Система шифрує основні дані клієнтів, які зберігаються в службах Google Workspace. Докладнішу інформацію можна знайти в цій статті з довідкового центру.
  Дані шифруються під час записування на диск. Користувачу не потрібно для цього нічого робити. Навіть якщо інформація належить одному клієнтові, Google шифрує її за допомогою різних ключів. При цьому використовується алгоритм Advanced Encryption Standard (AES) з довжиною ключа не менше 128 біт.
  Основні дані Google Workspace шифруються й під час передавання між центрами обробки даних Google, а також від клієнта в систему Google і навпаки (в останньому випадку використовується протокол HTTPS із прямою секретністю).

 • Чи потрібно мені користуватись інструментами сторонніх розробників, щоб захистити свої дані в Google?

  Google Workspace підтримує функції безпеки, які задовольняють потреби більшості клієнтів. У пакетах G Suite Business і Google Workspace Enterprise є додаткові функції, зокрема масове керування розширеними перевірками Google Диска та ключами безпеки. У всіх пакетах, незалежно від розміру організації, адміністратори Google Workspace можуть повністю керувати конфігурацією системи та додатками на єдиній інформаційній панелі з Консолі адміністратора.
  Адміністратори мають прямий доступ до додаткових інструментів, зокрема функцій автентифікації (двоетапної перевірки, системи єдиного входу) і правил гарантування безпеки електронної пошти, як-от обов’язкове застосування протоколу TLS, керування правами на доступ до даних і DLP. Усі функції можна просто та швидко налаштувати.
  Для клієнтів, яким потрібні додаткові засоби безпеки, ми створили Marketplace – місце, де можна придбати додатки для Google Workspace від наших партнерів.

 • На мою організацію поширюються вимоги ЄС щодо захисту даних. Чи дотримано їх у Google Workspace?

  Так. Компанія Google має велику клієнтську базу в Європі. Ми беремо на себе юридичні зобов’язання відповідно до вимог ЄС щодо захисту даних і рекомендацій Робочої групи із захисту персональних даних (Стаття 29). Клієнти Google Workspace підписують Стандартні договірні положення для країн ЄС і Додаток щодо обробки даних Cloud. Крім того, сервіси Google Workspace визнано придатними для обробки "ОФІЦІЙНОЇ" інформації (включно з "КОНФІДЕНЦІЙНОЮ ОФІЦІЙНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ") відповідно до Принципів інформаційної безпеки хмари, розроблених урядом Великої Британії.

Налаштування

 • Чи можна перемістити в Google Workspace старі електронні листи, події в календарі та контакти?

  Так, ви можете перемістити в Google Workspace усю свою кореспонденцію, контакти й дані календаря. Ви можете перенести свої власні дані та дані своєї команди, або ви можете дозволити членам команди переносити їхні дані самостійно. У Google Workspace є інструменти для перенесення даних із Microsoft® Exchange, Outlook® або Office 365™, IBM® Notes® та інших поштових систем. Докладніше

 • Чи працюватиме моя пошта під час переходу?

  Так. Ви зможете надсилати й отримувати електронну пошту у звичайному режимі. Щоб використовувати Gmail із Google Workspace, слід налаштувати в домені пересилання кореспонденції на поштові сервери Google, змінивши записи MX. Це схоже на реєстрацію абонентської скриньки в іншому поштовому відділені після зміни місця проживання. Коли зміни в записах MX почнуть діяти (зазвичай на це потрібно до 72 годин), ви зможете надсилати й отримувати електронні листи через обліковий запис Google Workspace, а доти з поштою доведеться попрацювати в старій системі.

 • Чи вплине перехід на мій поточний веб-сайт? Чи буде його розміщено на сервері Google?

  Ні. Цей перехід не вплине на ваш веб-сайт. Для налаштування Google Workspace не потрібно змінювати поточний веб-хост. У Google Workspace не включено послуги веб-хостингу. Про відповідні рішення від Google можна дізнатися на платформі Google Cloud Platform.

 • Чи можна використовувати Google Workspace у власному домені? І що робити, якщо домену в мене немає?

  Для роботи з Google Workspace потрібно мати домен. Домен (доменне ім’я) – це частина URL-адреси сайту, яка стоїть після префікса www (наприклад, vashakompaniia.com). Якщо у вас уже є домен, просто вкажіть його під час реєстрації в Google Workspace (необхідно буде підтвердити право власності на нього). Якщо домену немає чи ви бажаєте використовувати інший для роботи з Google Workspace, його можна придбати в Google (за умови, що доменне ім’я не зайняте).

 • Чи може хтось інший налаштувати Google Workspace для моєї компанії?

  Так, ви можете звернутися до партнера Google Workspace . Наші партнери – досвідчені постачальники ІТ-послуг, які допоможуть оцінити, налаштувати і ввести в дію пакет Google Workspace, а також перенести в нього наявні дані. Вони також пропонують тренінги, послуги з керування даними та постійну підтримку. Якщо у вас виникнуть запитання щодо налаштування Google Workspace, можна також звернутись у нашу службу підтримки, що працює цілодобово та без вихідних.
  На нашому спеціальному сайті ви знайдете інформацію про налаштування, шаблони службових сповіщень, корисні ресурси з розгортання служб і керування змінами.

Адміністрування

 • Чи можна керувати мобільними пристроями за допомогою Google Workspace?

  Так. Використовуючи Консоль адміністратора Google, ви можете керувати мобільними пристроями організації навіть без спеціального локального сервера. Функція керування мобільними пристроями (MDM) дає змогу встановлювати правила для мобільних пристроїв користувачів в організації та виконувати такі операції, як віддалене стирання даних із цих пристроїв.

 • Чи можна в Google Workspace керувати кількома доменами?

  Якщо ваша організація отримує нове доменне ім’я або використовує кілька доменів, ви можете безкоштовно додати їх до облікового запису. Після цього користувачі зможуть мати облікові записи в кількох доменах і при цьому легко співпрацювати в наших сервісах, а ви керуватимете всіма доменами на одній Консолі адміністратора. Додати можна як окремий домен, так і псевдонім домену (залежно від того, як ви плануєте його використовувати).

 • Чи можна надати права адміністратора іншим користувачам?

  Так. Незалежно від розміру вашої організації, рекомендуємо розподілити обов’язки з керування службами й обліковими записами користувачів між довіреними особами. Щоб надати права адміністратора, призначте користувачеві одну з відповідних ролей. Користувач із такою роллю отримує доступ до Консолі адміністратора. Якщо зробити довірену особу суперкористувачем, вона зможе виконувати всі операції на Консолі адміністратора. Крім того, можна призначити роль адміністратора з певними обмеженнями, наприклад дозволити лише створювати групи, керувати налаштуваннями служб або скидати паролі користувачів.

 • Чи можна контролювати доступ користувачів до окремих функцій і служб?

  Більшість сервісів увімкнено для всіх користувачів за умовчанням. На Консолі адміністратора можна вимкнути певні сервіси або налаштувати їх відповідно до вимог вашої організації. Ви можете активувати однакові налаштування для всіх учасників або застосувати спеціальні правила для окремих користувачів. Наприклад, можна ввімкнути Meet лише для служби підтримки або дозволити редагувати загальнодоступні сайти компанії в Google Сайтах тільки відділу маркетингу.